Двоє львівських ректорів помилково задекларували мільйонні зарплати

Ігор Пилатюк уже подав до НАЗК виправлену декларацію

Ректор Львівського інституту економіки та туризму Ігор Бочан вказав у декларації про доходи за 2016 рік зарплату у 21992345 грн. На перший погляд здається, що зарплата ректора склала 21,9 млн грн, проте виявилося, що це помилка.

Ігор Бочан пояснив ZAXID.NET, що вказав у декларації «все, до копієчки». За його словами, зарплата за попередній рік становила 219 тис. 923 грн 45 коп. Він визнав помилку у заповненні декларації.

«Не треба було вказувати копійок, доведеться вносити виправлення», – додав він.

Скріншот декларації про доходи Ігоря Бочана за 2016 рік із сайту НАЗК

Таку ж помилку зробив ректор Львівської національної музичної академії ім. Лисенка Ігор Пилатюк.

У своїй декларації він вказав у графі «зарплата, отримана за основним місцем праці» цифру 29075101, тобто 29 млн грн. У графі «зарплата, отримана за сумісництвом» вказав цифру 8644878, тобто 8,6 млн. Також вказав пенсію – 9033758, тобто понад 9 млн грн.

Скріншот декларації про доходи Ігоря Пилатюка за 2016 рік із сайту НАЗК

«Я подав декларацію у березні, потім поїхав у відрядження за кордон. Коли мені колеги розповіли про виявлену помилку, думав, що це такий першоквітневий жарт. Передивився ще раз декларацію, і зрозумів, що вказувати копійок не потрібно було. Моя зарплата як ректора склала понад 290 тис. грн. І всі вказані доходи мої і дружини – правдиві, якщо відкидати останні дві цифри», – прокоментував він.

Ігор Пилатюк повідомив, що уже звернувся у Національне агентство з питань запобігання корупцією, подав коректні дані, і найближчим часом виправлена декларація буде оприлюднена на сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук