Державне бюро розслідувань повідомило про підозру у державній зраді колишньому народному депутату України від забороненої партії «Опозиційна платформа – За життя» (ОПЗЖ) Вадиму Рабіновичу. Про це зранку у середу, 26 липня, повідомила прес-служба відомства.
Як повідомили в ДБР, Рабінович розповсюджував серед населення та політичного керівництва країн Європейського Союзу антиукраїнську пропагандистську інформацію. Правоохоронці вважають, що його пропагандистська діяльність допомагала керівництву Росії досягати своїх військово-політичних цілей та забезпечувала РФ ідеологічну допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.
«Вадим Рабінович у своїх численних виступах та інтерв’ю оприлюднював маніпулятивні висловлювання, що несли шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, державній, економічній та інформаційній безпеці України», – йдеться у повідомленні.
відео ДБР
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЗа інформацією слідства, наразі він переховується за кордоном. Про підозру повідомлено шляхом скерування відповідного запиту про міжнародну правову допомогу до Ізраїлю. Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Як інформував ZAXID.NET, влітку минулого року президент Володимир Зеленський позбавив Рабіновича громадянства України, а у листопаді парламенту достроково забрав у нього депутатський мандат.