Експерти прогнозують подорожчання молока

Економіка21 червня 20110

Молоко найближчим часом може подорожчати на 0,8–1 грн. Такий прогноз озвучила експерт з аграрних ринків Українського клубу аграрного бізнесу Інна Ільєнко.

"Виробництво молока знизилось на 4%, а попит з боку молокопереробних підприємств виріс. Головною причиною скорочення виробництва молока є проблеми із виплатою дотацій та несприятлива погода", — розповіла вона, повідомляє Gazeta.ua.

За словами Ільєнко, важливим фактором на ринку молокопродуктів є попит Росії на український сир.

"Якщо росіяни не заборонять імпорт українського сиру, то ринок молокопродуктів пожвавішає, зросте зацікавленість молокозаготівельних підприємств. Однак молоковиробники не зможуть виробити необхідної кількості продукції. Через це утвориться дефіцит, а отже, виросте й ціна", — заявила експерт УКАБ.

Однак, деякі експерти сумніваються в подорожчанні українського молока.

"Вартість молока не підвищиться, бо росіяни, швидше за все, заборонять імпорт українського сиру. Думаю, у нашому сирі дійсно були рослинні домішки. Деякі коливання у бік зростання ціни на молоко можливі у липні, а у серпні–вересні ціни стабілізуються, вони майже не відрізнятимуться від нинішніх", — впевнений Микола Верницький, директор компанії "ПроАгро".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук