Експерти закликали підтримати українське кіно для масової аудиторії

КультураК.С., 30 березня 20162010

Члени Експертної комісії з питань кінематографії Держкіно звернулися до віце-прем’єр-міністра, міністра культури В’ячеслава Кириленка та голови Держкіно Пилипа Іллєнка з пропозицією спрямувати державну підтримку на створення повнометражних ігрових фільмів для масової глядацької аудиторії.

Як повідомив член Експертної комісії продюсер Андрій Різоль, «українці потребують захопливого, якісно знятого глядацького українського кіно, якого має бути більше в кінотеатрах і на телеканалах», – написав Андрій Різоль.

Експертна комісія виступила з ініціативою та пропозицією:

1. Започаткувати окрему пріоритетну програму для створення повнометражних ігрових кінофільмів для масової глядацької аудиторії за державним фінансуванням.

2. Провести спеціальний конкурс кінопроектів, що розраховані на масову глядацьку аудиторію.

3. Провести аудит незавершених повнометражних ігрових кінопроектів і виявити проекти з високим потенціалом масового глядацького кіно з метою їх завершення за рахунок державного фінансування.

Члени Експертної комісії з питань кінематографії Держкіно України вважають, що створення саме масового глядацького українського кіно є головним пріоритетом української кіноіндустрії та є передумовою зростання кніогалузі як сфери української економіки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук