Експорт українських товарів до Нідерландів зріс майже на чверть

Українські підприємства у 2014 році почали активніше експортувати свою продукцію у Нідерланди, збільшивши частку експорту майже на чверть.

Про це свідчать дані товарообігу між двома країнами, які надали в посольстві України у Нідерландах, пише Укрінформ.

«Минулого року до нас стали набагато частіше звертатися товаровиробники. По-перше, вони знають, що їх підтримають, що уряд їх у цьому заохочує і формує завдання перед дипустановами щодо виходу на європейський ринок. Крім того, є і сприяння з боку ЄС», – розповів посол України у Нідерландах Олександр Горін.

За інформацією посольства, за дев'ять місяців 2014 року експорт українських товарів у Нідерланди зріс майже на 23% і сягнув понад $875 млн. Водночас імпорт із Нідерландів знизився на 18% і склав близько $604 млн.

Загалом товарообіг між двома країнами був на рівні $1,5 млрд..

Упродовж року українські підприємства експортували у Нідерланди в основному зернові, жири та олії, чорні метали, насіння і плоди олійних рослин, відходи харчової промисловості, а також м'ясо і субпродукти. У свою чергу, з Нідерландів в Україну доставляли перли, дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння, техніку, пластмаси, фармацевтичну продукцію, живі дерева та рослини.

«Нідерланди - це одна з країн, ринок якої абсолютно відкритий для всіх виробників. Інша справа, що сюди можуть потрапляти тільки якісні та стандартизовані товари», – зазначив посол.

За його словами, зараз посольство вивчає можливість для виходу українських виробників молочної продукції на нідерландський ринок.

«Попри те, що Нідерланди є великими виробниками молочної продукції, але деякі товари, наприклад, ряжанка чи солодкі глазуровані сирки, я вважаю, могли б знайти свого покупця у цій країні», – додав Горін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук