Електромобілі подешевшають: «Tesla» відкрила доступ до своїх патентів

Американська компанія виробник електромобілів «Tesla» відмовилась від прав інтелектуальної власності і відкрила доступ до своїх патентів. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на блог генерального директора компанії Елона Муска (Elon Musk).

«Всі наші патенти належать вам», так Елон Муск назвав свій блог. Він зазначив, що "Tesla" не судитиметься з тими, хто сумлінно використовує технології компанії.

Він заявив, що спочатку компанія прагнула запатентувати свої розробки, щоб не дозволити автомобільним гігантам використовувати їх виробничі потужності для створення подібних електромобілів. Але тепер в компанії зрозуміли, що головним конкурентом є не виробники електромобілів, а виробники машин з двигунами внутрішнього згоряння.  

«Ми глибоко помилялися, -- написав Муск, -- все виявилося навпаки:випуск електромобілів у найбільших автовиробників мізерно малий, лише 1% від загального числа випущених машин»

Генеральний директор заявив, що компанія не може самотужки випускати достатньо велику кількість електромобілів, а тому вирішила не конкурувати, а кооперуватися з тими, хто теж розвиває нові технології, щоб об'єднати зусилля в боротьбі за «зелену революцію». Адже компанія «Tesla Motors» створювалася насамперед з метою розвитку екологічного транспорту.

«Якби ми спочатку розробили принципово нові електромобілі, а потім обклалися пастками інтелектуальної власності, то ми б нічого не добилися», - вважає Муск.

«Tesla Motors»  була заснована в 2003 році і стала першою в світі компанією, що зуміла налагодити комерційно вигідне виробництво електромобілів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук