Львівська мерія планує об’єднати електронний квиток на проїзд у громадському транспорті з «Карткою львів’янина», зробивши таким чином мультифункціональну картку. Дизайн картки відповідатиме бренд-буку міста.
Як розповів ZAXID.NET речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль, на оголошений в червні конкурс на найкращий дизайн е-квитка надійшло 17 варіантів логотипу, більшість з яких містили зображення лева або транспорту. Однак конкурсний комітет мав зауваження до кожного з варіантів і обрати переможця не зміг.
Разом з тим, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко розповів ZAXID.NET про те, що виникла ідея об’єднати е-квиток з «Карткою львів’янина», яка дає доступ до низки електронних сервісів.
«Зараз ми шукаємо найкраще рішення. У нас буде відкрита система, яка дасть змогу додавати (до картки, – ред.) оплату за інші послуги. Коли консультант ЄБРР погодить технічне завдання, тоді точно буде відомо, яким буде функціонал картки. Але станом на зараз ми хочемо, щоб це була не лише транспортна картка, а й вхід до бібліотек, медичних закладів тощо», – розповів Москаленко.
Як уточнив Олексій Хміль, картку планують оформити у стилі загального бренд-буку міста, який містить п’ять стилізованих веж. Крім того, за словами Хміля, наразі також є ідея робити місячні картки, дизайн яких буде змінним – різдвяним, великоднім, присвяченим різноманітним подіям у Львові.
Назва ж квитка – «ЛеоКарт» (LeoCard), яку львівяни обрали під час голосування, залишиться незмінною.
Нагадаємо, 17 липня, «Львіватодор» відкрив тендерні пропозиції на впровадження електронного квитка у Львові. На тендер надіслали документи 17 компаній з України, Європи, Ізраїлю, Туреччини та Кореї. Крім того, 18-а компанія не встигла подати паперові документи, тож її заявку розглянуть пізніше.
Переможця тендеру планують обрати в грудні. Повноцінно запрацювати е-квиток має у 2018-2019 роках. Для цього в усьому громадському транспорті Львова встановлять валідатори для автоматизованої оплати за проїзд за допомогою спеціальних та банківських карток.
Загальна вартість проекту становить 11,2 млн євро, з яких 10 млн євро – кредит ЄБРР, 1,2 млн євро – кошти міського бюджету.