У Львові оголосили конкурс на найкращий дизайн е-квитка

ЕкономікаІ.Р., 31 травня 20174030

ЛКП «Львівавтодор» з 1 червня оголосить відкритий конкурс серед дизайнерських фірм на кращу ідею логотипу «ЛеоКарт» та дизайну електронного квитка, повідомили в прес-службі ЛМР.

Фірма, яка переможе у конкурсі, отримає замовлення на розробку бренд-бука, де буде детально прописано усі умови використання логотипу, як на офіційних, так і в інформаційно-рекламних документах.

«Як буде виглядати електронний квиток Львова, має важливе значення. Це наша візитівка і пам’ятка для туристів. Тому взяти участь у конкурсі ми запрошуємо досвідчені львівські дизайнерські фірми, які мають не менше, ніж 5-річний досвід роботи у реалізації подібних проектів і у розробці бренд-буків. Також ми залучимо громадськість Львова до обговорення запропонованих варіантів логотипу», – розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

При ЛКП «Львівавтодор» уже створена конкурсна комісія, до якої увійшли радник мера Львова Василь Косів, депутат ЛМР Юрій Кужелюк, заступник мера Андрій Москаленко, голова ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига і речник «Львівавтодору» Олексій Хміль.

Фірми, які вирішили взяти участь у конкурсі, у термін з 1 по 15 червня повинні подати письмову заявку на ім’я директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези, проект логотипу в електронному вигляді формату JPG і у письмовому вигляді з печаткою підприємства.

Подати проекти компанії зможуть за адресою: м. Львів, вул. Галицькі Пасіки, 7. Надсилаються на електронну пошту: [email protected].

Нагадаємо, що 18 травня Львівська міськрада ратифікувала укладений між «Львівавтодором» та ЄБРР 17 листопада 2016 кредитний договір, який передбачає надання Львову 10 млн євро на впровадження е-квитка. Крім того, депутати затвердили укладений 27 квітня 2017 року між Львівською міськрадою і ЄБРР договір гарантій відшкодування кредитів.

25 травня «Львівавтодор» оголосив попередню кваліфікацію тендеру на вибір компанії для впровадження електронного квитка в громадському транспорті Львова.

Загальна вартість проету становить 11,2 млн євро, з яких 10 млн євро – кредит ЄБРР, 1,2 млн євро – кошти міського бюджету. Повноцінно запрацювати у Львові е-квиток має наприкінці 2018 – початку 2019 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук