Львівська міськрада затвердила договори з ЄБРР про впровадження е-квитка

ЕкономікаІрина Рєвунова, 18 травня 20174110
Перші валідатори почнуть встановлювати у львівському громадському транспорті на початку 2018 року

Львівська міськрада затвердила договори між ЛКП «Львівавтодор», ЛМР та Європейським банком реконструкції і розвитку про впровадження системи електронного квитка у громадському транспорті Львова. За відповідну ухвалу під час засідання сесії у четвер, 18 травня, проголосували 42 депутати.

Згідно з ухвалою, ЛМР ратифікувала укладений між «Львівавтодором» та ЄБРР 17 листопада 2016 кредитний договір, який передбачає надання Львову 10 млн євро на впровадження е-квитка. Крім того, депутати затвердили укладений 27 квітня 2017 року між Львівською міськрадою і ЄБРР договір гарантій відшкодування кредитів.

Фактично, цією ухвалою депутати остаточно затвердили договори з ЄБРР, що дозволить«Львівавтодору» розпочати впровадження електронного квитка.

За словами директора «Львівавтодору» Олега Берези, наразі триває відбір консультанта, який допоможе сформувати технічне завдання на впровадження е-квитка. Після цього сформують технічне завдання та орієнтовно у серпні-вересні оголосять тендер на визначення підрядника, який і виконуватиме всі роботи зі встановлення валідаторів для електронної оплати проїзду, виготовлення карток тощо.

Завершити всі тендерні процедури планують до кінця 2017 року, а на початку 2018 року розпочнуть встановлювати валіадтори у тестовому режимі. Повноцінно запрацювати у Львові е-квиток має наприкінці 2018 – початку 2019 років.

Загальна вартість проету становить 11,2 млн євро, з яких 10 млн євро – кредит ЄБРР, 1,2 млн євро – кошти міського бюджету.

Нагадаємо, раніше у Львові за допомогою онлайн-голосування обрали назву для е-квитка. Переможцем конкурсу стала назва «ЛеоКарт», а її автор отримав річний абонемент на всі види громадського транспорту.

Крім того, ЛМР вже виділила «Львівавтодору» приміщення на вул. Данилишина, де в подальшому в межах проекту е-квитка створять центр обслуговування пасажирів громадського транспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук