Львів підписав з ЄБРР договір гарантії на впровадження е-квитка

ЕкономікаОрися Шиян, 27 квітня 20176760
Львів підписав з ЄБРР договір гарантії на впровадження е-квитка
фото ЛМР
Під час підписання договору на Весняному діловому форумі

27 квітня у Львові підписали договір гарантії на впровадження автоматичної системи оплати проїзду в місті – так званого електронного квитка. Договір підписали міський голова Львова Андрій Садовий та директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Цей договір надасть гарантії Львівської міської ради для ЛКП «Львівавтодор» як отримувача кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і дозволить отримати 10 млн євро кредиту для реалізації проекту впровадження автоматичної системи оплати проїзду у місті Львові.

«Ця угода відкриває останні можливості для того, щоб ми почали реалізацію проекту електронного квитка у Львові. Це дуже важливо до тих амбіційних планів, що у нас є – до 2020 року на 70% оновити весь громадський транспорт міста. Цей оновлений транспорт має забути про кеш – розрахунки мають бути тільки карткою. Угода, що буде підписана, – відкриття шлюзу для того, щоб ці кошти пішли в міську казну і ми могли розпочати великий проект», ― зазначив під час підписання договору Андрій Садовий.

Під час реалізації проекту передбачено обладнати громадський транспорт міста засобами автоматизованого прийому та обробки платежів, розбудувати мережу продажу та поповнення засобів оплати проїзду, розгорнути центри обслуговування користувачів, побудувати системи центрального офісу, здійснити інтеграцію з існуючими транспортними системами міста.

Нагадаємо, кредитний договір проекту підписали 17 листопада 2016 року. Термін кредиту – 13 років з пільговим періодом 3 роки після підписання кредитного договору. Тривалість реалізації заходів проекту становитиме близько 2 років.

Крім того, наразі ЄБРР розглядає можливість надати Львову 20 млн євро на вирішення проблеми ТПВ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук