У Львові на конкурсі оберуть найкращий логотип для е-квитка

Впроваджувати е-квиток у Львові розпочнуть у 2018 році

ЛКП «Львівавтодор» оголосить конкурс на найкращий логотип для електронного квитка на проїзд у громадському транспорті. Відповідне рішення у понеділок, 29 травня, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

Згідно з рішенням, «Львівавтодор» отримав функції замовника на проведення відкритого конкурсу з розробки логотипу і дизайну електронного квитка «ЛеоКарт».

Зазначимо, що назва «ЛеоКарт» стала переможцем онлайн-голосування за найкращу назву е-квитка, а її автор отримав річний абонемент на всі види громадського транспорту.

Як уточнив в.о. директора інженерного господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець, назву продублюють також латинськими літерами. Таким чином електронний квиток матиме назви «ЛеоКарт» та LeoCard.

Оголосити конкурс на найкращий логотип та дизайн е-квитка та «Львівавтодор» має до 1 червня.

Нагадаємо, що 18 травня Львівська міськрада ратифікувала укладений між «Львівавтодором» та ЄБРР 17 листопада 2016 кредитний договір, який передбачає надання Львову 10 млн євро на впровадження е-квитка. Крім того, депутати затвердили укладений 27 квітня 2017 року між Львівською міськрадою і ЄБРР договір гарантій відшкодування кредитів.

25 травня «Львівавтодор» оголосив попередню кваліфікацію тендеру на вибір компанії для впровадження електронного квитка в громадському транспорті Львова.

Загальна вартість проету становить 11,2 млн євро, з яких 10 млн євро – кредит ЄБРР, 1,2 млн євро – кошти міського бюджету. Повноцінно запрацювати у Львові е-квиток має наприкінці 2018 – початку 2019 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук