Електротранспорт львівського виробництва може вийти на європейський ринок

Головні новини Львова 27.04Ірина Панчишин, 27 квітня 2016, 20:22 4157 2

Українсько-німецьке підприємство «Електронтранс», що у Львові, хоч і маленькими, але впевненими кроками наближається на європейський ринок. Адже створювали його за європейським зразком.

Виготовляють тут електротранспорт, який не гірший за закордонні взірці. Кожен цикл роботи виконують на місці.

«Етапи починаються з розробки технічного завдання на проектування моделі, потім ми розробляємо весь проект самі. Наші технологи розписують технологію виготовлення продукції і тільки після цього починається зварювання, складання і обробка механічна деталей та виготовлення відповідно продукції», – розповів комерційний директор підприємства Володимир Будзан.

А далі транспорт тестують, випробовують та віддають замовнику. Можуть виходити і на міжнародний ринок. Адже бізнес творити на заході – легше, ніж в Україні, розповів президент корпорації «Електрон».

«Мої партнери в Польщі, Німеччині, Угорщині, Чехії ідуть і беруть кредит під 1,5%. Далі вони беруть кредит не під іпотеку, куди приходиться закладати все: і свій кабінет, і машини, і заводи закладати, щоб взяти під 25% в українського банку кредит», – зазначив президент корпорації «Електрон» Юрій Бубес.

У європейських банках підприємству достатньо показати контракт на основі тендеру, аби позичити гроші на виконання замовлення. У нас же фірми отримують лише 30% завдатку, решту беруть у банках під високі відсотки.

«Банки вірять договору, який підписують органи місцевого самоврядування. Ми хочемо просто жити, так само як і вони, працювати і забезпечувати терміни та якість», – додав президент корпорації «Електрон» Юрій Бубес.

Шанс завоювати європейський ринок український транспорт має. Адже можуть запропонувати дешевший електротранспорт, аніж закордонні виробники. Та для цього ще й потрібен європейський сертифікат.

«Ринок технологічної продукції передбачає багато різноманітних технологічних вимог, які висуває цей ринок. Це пов’язано і з безпекою, і з багатьма іншими особливостями тих ринків. В Україні ще є недостатньо сертифікаційних центрів і центрів оцінювання тощо, які будуть потрібні для наших компаній», – розповів віце-президент Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд.

Зараз «Електронтранс» веде переговори з Польщею, аби пройти сертифікацію. Щоб пришвидшити процес, там створили власне підприємство «Електрон-Poland».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук