«Енергія» завершила регулярний етап чемпіонату України поразкою

Головні Новини за 30 березняВіталій Кулачковський, 30 березня 2015, 17:23 205 0

Регулярна частина футзальної Екстра-ліги добігла свого завершення. В останньому турі львівська «Енергія» приймала одного із лідерів - хмельницький «Спортлідер». Гості боролися за проміжну другу сходинку. Господарі ж хотіли увійти у топ-четвірку, аби у першому раунді плей-оф проти «Кардиналу» мати перевагу власного майданчика.

Проміжний фініш чемпіонату. От і антураж відповідний. «Енергія» традиційно агресивно розпочинає. У першій ж атаці Багряк не влучає у порожні ворота. Але це лише відтерміновує вирок. Той таки Багряк активно грає на добиванні і відкриває рахунок. Таке враження, «Спортлідера» немає на майданчику. Знову кутовий, знову Багряк на «п'ятачку» і це вже два нуль.

Вже за кілька днів на «Енергію» чекає домашній фінал чотирьох Кубка України. Мабуть, тому Павленко вирішує грати трьома четвірками. Але біда прийшла від перевіреного бійця. Грицина-молодший обрізає всю команду і привозить гол у власні ворота. На останній хвилині тайму рахунок скорочує Доманський.

По перерві команди наче підмінили. Влучні постріли Фетька та Рибака перевертаються все з ніг на голову.

Гол Калукова і взагалі шокує публіку. Жирну крапку у цій грі поставив Педяш. 2:5! «Спортлідер» заслужено другий, а «Енергія» п'ята. Тепер треба перемагати «Кардинал».

Але спершу львів'яни спробують вп'яте поспіль виграти Кубок України. Півфінал проти «ХІТа» відбудеться третього квітня.