Е-система реєстрації дітей у львівських дитсадках враховує кількість вільних місць

Батьки зможуть вносити у неї зміни та реєструватися у кілька садків одночасно

СуспільствоОрися Шиян, 10 серпня 20166900

З 15 серпня у Львові запрацює нова платформа для електронної реєстрації у дитячі садки міста. Її безоплатно розробила компанія ТзОВ «DSH Software».

Раніше електронна реєстрація працювала на базі харківської платформи безкоштовно. Але з минулого року власник почав вимагати оплату за користування цією базою даних. Крім того, система часто давала збої, неможливо було знайти інформації, важко зареєструватися, повідомили в управлінні освіти ЛМР.

«Тому ми прийняли рішення, що нам необхідно створити міську платформу, на основі якої могли б працювати інші сервіси, в тому числі і електронна реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів», ― зазначила в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Із середини липня до 14 серпня електронна реєстрація на старій платформі не працювала. З понеділка, з 15 серпня, нова система входить в дію.

«В нас вийшла повністю облікова система, яка вираховує і кількість вільних місць, тобто ця інформація буде доступна на зовні. А також одною із переваг є те, що батькам не потрібно буде дублювати самі заявки на реєстрацію у кількох ДНЗ. Батьки зараз мають можливість однією заявкою зареєструватися у трьох ДНЗ. Сама система буде вираховувати ймовірність попадання дитину у той чи інший садочок», ― відзначив начальник відділу розумних сервісів та інновацій Управління ІТ Юрій Свірський.

Електронні заявки, які були зареєстровані з 2013 року до липня 2016 року, автоматично будуть перенесені на нову електронну платформу. За кодами, які батьки отримали при реєстрації своєї дитини, можна буде перевірити стан своєї електронної заявки.

Окрім того, з 15 серпня можна буде виправляти свою електронну заявку. Тобто у батьків, які зареєстровані в один дошкільний навчальний заклад, буде змога змінити і додати ще два дошкільні навчальні заклади. Такі зміни можна проводити включно до 10 травня того року, коли дитина йтиме у дошкільний навчальний заклад.

Якщо раніше батьки, чиї діти потрапили у садочок згідно з електронною чергою, змушені були прийти до дошкільного закладу і підтвердити свою заяву впродовж 10 днів, то тепер вони можуть це зробити за 30 днів.

Ті батьки, діти яких не потрапляють у дошкільний навчальний заклади станом на 1 вересня 2016 року, мають право звернутися у відділи освіти з метою перереєстрації електронної заявки у новостворені дошкільні заклади, які будуть функціонувати до кінця 2016 року. Йдеться про дошкільні навчальні заклади №17 на Сихові, на вул. Зубрівській, 9 і також на вул. Кульпарківській, 182 ДНЗ № 168.

Батьки мають змогу перереєструватися з того дошкільного навчального закладу, у який вони не потрапили у новостворений, уточнила головний спеціаліст із питань дошкільної освіти Наталія Клочко.

«Ті дошкільні навчальні заклади, які функціонують зараз, зможуть забезпечити дошкільною освітою приблизно 5600 дітей. Але ми плануємо ще до кінця 2016 року ввести в дію 51 додаткову групу. Це є ті дошкільні навчальні заклади, які перебували в оренді і зараз відновлюються, а також у чинних садочках будуть відкриватися додаткові групи», ― додала Зоряна Довганик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук