ФДМУ перевірить близько 15 великих підприємств щодо виконання умов їх приватизації

ФДМУ готує перевірки раніше приватизованих підприємств

До кінця року Фонд держмайна України має намір перевірити 10-15 великих приватизованих раніше підприємств щодо виконання умов договорів купівлі їх новими власниками. Про це заявив виконуючий обов’язки голови ФДМУ Віталій Трубаров, повідомило Еспресо.

«Підприємства перевіряються за договорами купівлі-продажу як на рівні центрального апарату Фонду, так і на рівні наших регіональних відділень. У нас немає такого, що ми щось перевіряємо, а щось не перевіряємо», - зазначив він.

За його словами, у випадку порушення власниками приватизованих підприємств умов їх придбання Фонд звертатиметься до правоохоронних органів.

Разом з тим, посадовець наголосив, що він не є прихильником реприватизації й виступає категорично проти політично вмотивованого повторного продажу приватизованого майна.

«Я проти реприватизації в якій би формі вона не йшла - особливо, якщо ми говоримо про перерозподіл власності. Я не політик, а абсолютний практик», - сказав він.

Нагадаємо, уряд призначив Віталія Трубарова виконувачем обов'язків голови Фонду держмайна України 6 вересня. Він з початку квітня 2017 року працює на посаді керівника апарату Фонду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук