ФДМУ продасть на аукціоні 6,4% акцій cтебницького «Полімінералу»

ФДМУ хоче продати 6,4% «Стебницького ГХП «Полімінерал»

Фонд держмайна виставив на аукціон 6,367% акцій ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» у Дрогобицькому районі Львівщини. Аукціон відбудеться на Київській міжнародній фондовій біржі 31 серпня, зазначено у повідомленні ФДМУ.

Аукціон проводитиметься зі зниженням ціни. Стартова ціна пакету акцій - 4,861 млн грн.

Відповідно до оголошення у «Відомостях приватизації», у 2013-2015 році підприємство не здійснювало діяльності, і за підсумками років мало збитки. Про підсумки 2016 року інформації не наведено.

Як відомо, колись «Стебницький ГХП «Полімінерал» займався видобутком полімінеральних руд для виробництва мінеральних добрив, магнієвих продуктів, харчової солі. Після багатьох років збитковості у 2013 році ФДМУ на аукціоні продав 93,52% акцій підприємства. Їх придбало придбало ПАТ «Компанія «Райз».

Оголошення про аукціон з продажу частки «Стебницького ГХП «Полімінерал»

За даними видання «Наші гроші. Львів», 99,72% акцій ПАТ «Компанія «Райз» належать кіпрській компанії UkrLandFarming PLC, яка контролюється іванофранківцем Олегом Бахматюком.

Серед основних засобів підприємства – 380 га землі.

Підприємство межує із Болехівською сільрадою. За даними Дрогобицької райадміністрації, зараз триває процес узгодження зміни меж заводу між «Полімінералом» та Болехівською сільською радою для виготовлення нової технічної документації.

Нещодавно начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міськради Богдан Романів повідомив ZAXID.NET, що представники Стебницького ГХП «Полімінерал» зверталися у Бориславську міськраду з пропозицією розмістити на їхній території сміттєпереробний завод.

Як відомо, на Львівщині проводили громадські слухання щодо вибору земельних ділянок для розміщення сміттєперобного заводу, однак остаточного переліку таких ділянок поки що не оголосили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук