Фестиваль «ФАРТ» вдруге збере людей, які вміють жити інакше

Культура14 червня 20103120

25-28 червня біля Львова, у Брюховичах, в пансіонаті «Перлина Львова» вдруге відбудеться Фестиваль авторських розвиваючих технологій «ФАРТ», який збере понад сотню тренерів та тренінгових команд з Росії та України, які представлять власні авторські розробки психологічних та тренінгових методик, людей, які вміють жити інакше від загалу.

Про це 14 червня на прес-конференції повідомив автор та засновник фестивалю Едмунд Щебальський.

«Цей фестиваль http://www.zaxid.net/newsua/2010/4/6/105523/ створювали для того, аби підтримати людей, які мають авторське бачення життя, які відходять від зручних схем, які є в світі (власне, таких людей ми називаємо авторами). ХХІ ст. відрізняється тим, що є багато людей, які бачать своє життя по-своєму, і які так живуть. Місія фестивалю – підтримати таких людей, людей, які є авторами нових технологій, допомогти іншим показати кращі можливості, а також підтримка соціально незахищених людей», - зазначив Едмунд Щебальський.

За словами координатора фестивалю Лідії Зварич, «ФАРТ» - єдиний в Україні сімейно-корпоративний фестиваль, відвідувачі якого знайомляться з оригінальними і ефективними технологіями розвитку і для великих компаній, і для кожної людини окремо, це поєднання ділового, розвивального та розважального напрямів.

Програму фестивалю можна знайти на офіційному сайті «ФАРТу» воркшопи та розважальні майданчики. Як запевняють організатори, цей фестиваль для тих, хто прагне постійного розвитку своїх здібностей та розширення простору своїх можливостей, знаходиться у пошуку нових шляхів професійного та особистісного росту, намагається серед різноманіття представлених на ринку тренінгових та консалтингових послуг вибрати найкращі практики підвищення ефективності всіх ресурсів бізнесу, шукає виходу з особистої кризи.

Вартість участі у фестивалі на місці при реєстрації (з 25 по 28 червня) складає 125 грн в день або 450 грн за чотири дні. Для дітей до 14 років та людей з особливими потребами –вхід вільний, для сімей – знижки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук