Фестиваль «Ніч у Львові» відкриє всім охочим сакральне місто

КультураОксана Панчишин, 26 червня 20145510

З 11 по 13 липня у місті проходитиме вже традиційний фестиваль «Ніч у Львові», під час якого вночі музеї, храми та інші культурні і духовні заклади будуть відкриті для відвідувачів. Упродовж трьох ночей на жителів та гостей міста чекатиме понад 100 різноманітних атракцій, екскурсій.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Цьогоріч на фестивалі покажуть духовний та сакральний Львів. Вперше буде екскурсія Митрополичими палатами в соборі Св. Юра, а також монастирською бібліотекою в храмі Св. Онуфрія, зазначила керівник відділу промоції міста Марта Іванишин. Відтак додала, що в музеях гратиме класична музика, тож знайомитись з пам’ятками історії можна буде під твори світової класики.

Новинкою цього року буде й зустріч сонця на Лисій горі з гуртом «Перекотиполе», на яку можна буде дістатись разом з велоекскурсією. На всіх, хто завітає на фестиваль, чекатимуть безліч цікавих заходів, неймовірні емоції та враження, запевнила Марта Іванишин.

Зорієнтуватися в різноманітті заходів і не пропустити цікавого відвідувачам фестивалю допоможуть 70 волонтерів – у них можна буде отримати програму фестивалю та карту міста.

Довідка. Фестиваль «Ніч у Львові» став однією з найпопулярніших туристичних атракцій Львова. Його проводять двічі на рік – у липні та в листопаді. Під час фестивалю відвідувачам пропонують понад 100 театральних екскурсій та перформансів у музеях, галереях, церквах і театрах міста.

Попередня програма заходів тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук