Фестиваль Wiz-Art оголосив переможців

Фестиваль Wiz-Art оголосив переможців
фото wiz-art.ua
Кадр з фільму «Де ми»

Журі сьомого міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art у складі Ґюнхільд Енґер, Катерини Горностай та Шимона Стемплевскі оголосило переможців цьогорічного фестивалю. 

Гран-прі Wiz-Art 2014 - «Вбити тітку», реж. Матеуш Гловацький. Фільм є досконалим балансом між нереалістичною історією та її переконливою подачею. Фільм відзначається дуже хорошою режисурою, монтажем і вдалим використанням комічних елементів.

Найкращий сценарій - «Партнерство», реж. Адріан Сітару. Незвичний спосіб подати звичну проблему в сексуальних стосунках, реалістично і водночас з гумором.

Найкраща режисура - «Де ми», реж. Ілкер Чатак. Ми потрапляємо у класичну історію  про его матері та її любов до доньки.

Найкраща операторська робота - «Урожай», реж. Хая Хертог і Нір Надлер. Смішний та абсурдний спосіб зобразити жахіття терору.

Найкращий український фільм - «Жуйка», реж. Ольга Макарчук. Інколи бути жуйкою протягом 8 хвилин цікавіше, ніж бути людиною.

Спеціальна відзнака - «Тушковане м’ясо та пунш», реж. Саймон Елліс. Це проста історія про баланс влади у стосунках між жінкою і чоловіком.

Спеціальна відзнака -  «Честь», реж. Павел Веснаков. Це приклад фільму, який змальовує одну проблему через іншу, завдяки чому легше змиритися з обома.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук