Фестиваль Wiz-Art показуватиме та фільмуватиме кіно на Львівщині

Підсумком проекту «7х7х7» має стати документальне роуд-муві

Фестиваль Wiz-Art показуватиме та фільмуватиме кіно на Львівщині

3 6 жовтня 2016 команда Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art подорожуватиме Львівською областю та показуватиме для мешканців маленьких міст найкращі фільми цьогорічного фестивалю.

Кінопокази відбудуться у Соснівці (6 жовтня), Червонограді (7 жовтня), Радехів (8 жовтня),
 Кам’янка-Бузька (9 жовтня),
 Моршин (10 жовтня),
 Дрогобич (11 жовтня),
 Борислав (12 жовтня).

В кожному місті відбудуться безкоштовні кінопокази 7-ми короткометражних фільмів. Під час подорожі команда проекту фотографуватиме та фільмуватиме процес.

«Ми захотіли поєднати дві круті для себе штуки  - кіно та подорож, а також надати доступ до фільмів з нашого фестивалю нестрандартній для нас публіці. Нам цікаво не лише як люди будуть дивитись кіно, але і як буде проводитись обговорення. У підсумку ми плануємо зняти неформальне роуд-муві про цю подорож, тобто більше людей зможе поподорожувати містечками Львівщини віртуально. Дуже часто ми кудись їдемо далеко, маючи скарб прямо в себе під носом і це, сподіюваюсь, буде двостороннє відкриття - ми відкриємо наш регіон і його людей для себе краще, а люди дізнаються про фестиваль і подивляться хороше кіно», - розповіла ZAXID.NET директорка фестивалю Wiz-Art Ольга Райтер.

«Мені згадується фільм “Королева бензоколонки”. Там був тіп з кінопроектором, який їздив по містечках. Я подумала, що це так круто, чому ж ми більше такого не робимо», - говорить вона.

«Щодо програми, то ми показуватиме і українське, і закордонне кіно. Вибрали те, що на нашу думку є найцікавішим», - зазначила режисерка та програмна координаторка фестивалю Wiz-Art.

В результаті  цього мандрівного проекту «7х7х7» буде створено документальне road-movie. «Про що фільм буде, я ще не знаю. Я фільмую те, що з нами відбувається. Яким стане кіно – життя покаже», - говорить Жанна Озірна.

Також усі бажаючі зможуть стежити за подією на сторінці фестивалю у Facebook та на офіційному сайті фестивалю.

Проект відбувається за підтримки Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

Мистецька формація Wiz-Art – львівська громадська організація, яка вже впродовж 10 років працює у сфері незалежного кіно та кіновиробництва. На рахунку формації десятки проектів та кінопоказів, щорічний Львівський міжнародний кінофестиваль, Wiz-Art Film School, Львівські кінозустрічі та спродюсовані короткометражні фільми. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук