ФІФА офіційно заборонила РФС приєднувати кримські клуби

Спорт6 червня 20140

ФІФА закликала Російський футбольний союз не приєднувати кримські футбольні асоціації та клуби до російського чемпіонату, оскільки це суперечить статуту асоціації.

Про це йдеться у листі головного секретаря ФІФА Жерома Вальке до президента РФС Ніколая Толстих. Копія документу опинилася у руках журналістів Футбольного клубу.

ФІФА отримала прохання від РФС на дозвіл про приєднання кримських клубів та асоціацій. Відповідне звернення на адресу асоціації надійшло 2 червня. РФС просив дозволити приєднати Федерацію футболу Криму, Федерацію футболу Севастополя і кілька клубів.

"У зв'язку з цим ми б хотіли наголосити, що згідно ст. 84 Статуту ФІФА, ліги або клуби, афілійовані до Члена ФІФА, можуть приєднатися до іншого Члена ФІФА або брати участь у змаганнях на території цього Члена лише за виняткових обставин. Більш того, в кожному такому випадку дозвіл повинні надати обидві відповідні Асоціації Членів ФІФА", - йдеться у письмовій відповіді ФІФА.

Вальке наголошує, що наразі це неможливо, оскільки кримські футбольні асоціації та клуби вже афілійовані до іншої асоціації - Федерації футболу України.

"Зважаючи на це, а також на те, що правова і фактична ситуація щодо Вашого запиту залишається нечіткою, ми шанобливо повідомляємо Вам, що не можемо розглянути схвалення вашого запиту на цьому етапі. Більше того, ми настійно рекомендуємо, аби Генеральна асамблея РФС не приєднувала відповідні асоціації та клуби до того, поки не з'ясується правова і фактична ситуація і не будуть отримані відповідні дозволи згідно ст. 84 Статуту ФІФА, за наявності необхідних умов для цього", - наголошується у листі.

Нагадаємо, рішення про прийняття кримських клубів у чемпіонат Росії повинні ухвалити завтра, 7 червня, на позачерговому засіданні Російського футбольного союзу. Додамо, що ФФУ не погоджується на перехід кримських клубів до чемпіонату Росії.

Наразі кримські професійні клуби "Севастополь" і "Таврія" уже змінили свою юридичну особу і назву, аби виступати у російському чемпіонаті. Тепер вони будуть відомі за назвами СК ЧФ і СК "Скіф" відповідно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук