Фільми про Львів змагатимуться у конкурсі YouTube на найбільш креативне відео

Культура22 червня 20102830

Львів візьме участь у конкурсі, який ініціювали відео-сервер YouTube та Музей сучасного мистецтва Гугенгайма, на найбільш креативне відео у світі, не чітко комерційного типу. Для цього Львівська міська рада спільно з компанією «Еволюшн Фільм» запрошують творчі групи до участі у конкурсі. Про це 22 червня на прес-конференції повідомив начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради Остап Процик.

«Для цього Львівська міська рада для 3-4 груп (кількістю) до 10 осіб надасть можливість безкоштовно жити та працювати у Львові протягом тижня, натомість група має створити найкращий креативний продукт про Львів. Компанія «Еволюшн Фільм» надасть безкоштовні продюсерські послуги», - зазначив Остап Процик.

Він додав, що конкурс – гарна нагода в Інтернет-простір виставити все більш цікавого і різного контенту про Львів.

«Якщо минулого року ми в опитуванні наших туристів розпитували, звідки вони дізналися про Львів, то лише 8% написали, що через Інтернет, цього ж року 25% туристів про наше місто дізналися з Інтернету. Тому варто, аби там з’являлося багато різнорідної інформації про Львів, і найкраще – візуальної – фотографії, відео», - зазначив О.Процик.

«Ми допоможемо писати зйомні плани, надамо усі можливі від нас послуги. За це гроші не беремо. Загалом у цьому проекті грошей не має взагалі. Місто оплачує тижневе перебування і харчування протягом тижня. Решта – все робить група, яка працює над роликом. Якщо їм потрібні якісь особливий костюм, то вони самі шукають кошти на цей костюм. У ролику не повинно бути політики і трагедій ХХ ст.», - зазначив продюсер компанії «Еволюшн Фільм» Данило Ковжун.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук