Фінансування культури у бюджеті розвитку Львова збільшили в п’ять разів

Головні новини Львова 02.02Ірина Скіць, 2 лютого 2016, 13:07 639 0

У 2016 році на культуру у бюджеті розвитку Львова, який цьогоріч склав 1,2 млрд. грн, передбачено понад 30 млн грн. Ця сума майже в п’ять разів перевищує бюджет культурного сектору минулого року, розповідає директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Минулого року бюджет розвитку Львова склав 675 млн грн, а фінансування культурного сектору - 6,7 млн грн.  

За словами Кулинич, збільшити фінансування на культуру вирішили, оскільки у 2016 році Львів став партером Вроцлава у ролі культурної столиці Європи.

«Ми будемо пропонувати депутатському корпусу збільшити фінансування на соціокультурні проекти. Будемо працювати над оновленням та реставрацією театрів та музеїв, плануємо відкрити дві медіатеки», - зазначила Ірина Кулинич.

За її словами, у цьому році зроблять ремонт у комунальних театрах міста, зокрема в театрі ім. Лесі Українки, театрі ім. Леся Курбаса, театрі дітей та юнацтва і театрі «Воскресіння».

Крім того, близько 5 млн грн із бюджету розвитку міста планують виділити на ремонт та реставрацію музею Пінзеля. Ще близько 5 млн грн підуть на будівництво візит-центру у «Шевченківському гаю» і майже мільйон на оновлення експонатів музею.

Також на управління освіти пропонують виділити 135 млн грн. Ці кошти підуть на закупівлю багатофункціонального, інтерактивного обладнання для класів фізики, хімії та біології. Близько 40-45 млн грн. планують витратити на ремонт шкіл – це ремонт харчоблоків, санвузлів та заходи з енергозбереження.

За рахунок фінансування освіти проведуть ремонти у шкільних спортзалах та басейнах.  За словами чиновниці, на проведеня спортивні заходи підуть близько 30 млн грн.

Міська рада планує вивільти у орендарів дитячі садочки, за рахунок чого відновити роботу 16 груп у дитячих садочках.

Натомість коштів на розвиток профтехучилищ  не передбачено. Кулинич зазначає, що із бюджету передбачені кошти лише на утримання цих закладів.

На розвиток медицини із бюджету пропонують виділити понад 30 млн грн. Ці кошти мають піти на закупівлю нового обладнання, зокрема на нові рентген апарати та апарати для ендоскопії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук