<

Фінансування Угоди між Кабміном і Львівщиною було провальним, - Сеник

Економіка25 січня 20114730

У 2010 році Угоду щодо соціально-економічного розвитку Львівської області між Кабміном та Львівською облрадою з державного бюджету профінансовано на 33%, а з місцевих – на 8%. Про це 25 січня повідомив начальник Головного управління економіки та інвестицій Львівської ОДА Денис Шмигаль.

Як поінформував Д. Шмигаль під час засідання постійної комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності, минулого року з державного бюджету згідно з Угодою було профінансовано 136 млн грн з 410 млн передбачених коштів, а з місцевих бюджетів – 52 млн грн з 649 млн передбачених. Водночас у 2009 році, за словами чиновника, державний бюджет виконав свої зобов’язання на 105%.

"У 2009 році Угода виконувалася дуже добре – своїх зобов’язань не виконало лише місто Львів. В 2010-му маємо провал", – резюмував після озвучення такої інформації присутній на засіданні комісії депутат облради від "Нашої України" Мирослав Сеник.

Окрім того, Денис Шмигаль повідомив, що хоч наразі іще невідомо, як фінансуватиметься Угода у 2011 році, уже озвучувалася принаймні одна цифра: з державного бюджету могла б бути виділена сума у 46 млн грн на ліквідацію наслідків діяльності гірничо-хімічних підприємств. Це, за його словами, значно більше, ніж у попередні роки, коли ця сума сягала близько 15 млн грн.

Робота з міністерствами щодо фінансування Угоди, за словами начальника головного управління економіки та інвестицій Львівської ОДА, триватиме впродовж лютого.

Нагадаємо, 17 червня 2009 року було підписано Угоду щодо соціально-економічного розвитку Львівської області між Кабінетом Міністрів України та Львівською обласною радою, якою передбачено реалізацію 14 спільних заходів, які охоплюють 102 об’єкти (або роботи). Загальний обсяг фінансування на 2009-2013 роки зазначених заходів становить 3,26 млрд грн у тому числі з Державного бюджету – 1,84 млрд грн, з місцевого бюджету – 1,34 млрд грн та інших джерел – 0,08 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук