Фірма свободівця відновить землі «Сірки» за 5,9 млн грн європейського гранту

ЕкономікаІрина Данилів, 23 червня 20147420

Виконавчий комітет Новороздільської міської ради, за результатами відкритих конкурсних торгів,   уклав угоду на рекультивацію земель забруднених та порушених в результатів діяльності хімічного підприємства «Сірка» з львівським ТОВ «Інвестиційна Компанія Леодіс» на суму 5,9 млн грн. За ці кошти до кінця 2015 року планують відновити 46,4 га землі. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Роботи з рекультивації земель будуть проводитись за кошти місцевого бюджету та гранту Європейського Союзу, в межах проекту «Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013рр». Основні кошти надійдуть саме за рахунок гранту.

До участі у конкурсі зголосились 9 компаній, проте допущені до участі у торгах були лише дві – переможець «Інвестиційна Компанія Леодіс» та ПП «Ренесанс – Стиль», яке запропонувала ціну більшу на майже 600 тис. грн. Цікаво, що дана компанія, свого часу була замішана в скандал довкола реставрації Вірменської церкви у 2008-2009 роках. Фахівці звинуватили фірму у відсутності фахової підготовки для проведення складних реставраційних робіт, а правоохоронці у завищенні витрат.

Серед відхилених пропозицій, 5 були дешевші ніж пропозиція переможця. Причина відхилення – не відповідають умовам документації конкурсних торгів.

Засновниками «Інвестиційної Компанії Леодіс» є львів’яни Юрій Мотько, Андрій Заяць та Андрій Дроздовський. Останній також є депутатом Брюховицької селищної ради від ВО «Свобода». Компанія була створена у 2010 році, статутний фонд – 1,2 тис. грн. За час своєї діяльності отримала держзамовлень на суму понад 13 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук