ФК «Шахтар» покарали за оголошення російською мовою під час матчу з «Динамо»

УАФ також покарала «Динамо» за расизм фанів у матчі з «Шахтарем»

СпортАндрій Стець, 21 листопада160962
Расистські вислови ультрас «Динамо» довели до сліз гравця «Шахтаря» Тайсона

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу (УАФ) прийняв рішення покарати «Шахтар» штрафом у розмірі 20 тис. грн за оголошення російською мовою, які пролунали на ОСК «Металіст» під час матчу 14-го туру Favbet Ліги проти «Динамо» (1:0), повідомляє Футбол 24.

Під час поєдинку арбітр зустрічі Микола Балакін кілька разів просив зробити оголошення про неприпустимість проявів расизму. У підсумку диктор озвучив його російською мовою.

Зазначимо, що 10 листопада у другому таймі зазначеного матчу гру зупинили на декілька хвилин. Все сталося через те, що в в одному ігровому епізоді суддя зафіксував порушення правил з боку капітана «гірників» Тайсона, з чим гравець був не згоден. На це відреагували вболівальники столичного клубу і почали видавати звуки, схожі на крики мавп. Під «приціл» ультрас «Динамо» потрапив також співвітчизник Тайсона - Дентіньо.

Через це КДК УАФ покарав «Динамо» матчем із порожніми трибунами і штрафом на 500 тис. грн за расистські прояви вболівальників у грі проти «Шахтаря».

Також капітана «гірників» Тайсона дискваліфіковано на матч за непристойний жест у бік уболівальників «Динамо». Ще на два матчі бразильця дискваліфіковано умовно.

Додамо, що офіційного підтвердження покарання «Шахтаря» на сайті КДК УАФ не зафіксовано.