«Флюгери Львова» цьогоріч помандрують до Києва

Культура8 квітня 20119260

Культовий львівський етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» цього року вперше відбудеться у Києві. 1 та 2 травня на Київських «Флюгерах Львова» виступатимуть гурти з Польщі, Білорусії та України. Шанувальники фестивалю зможуть помандрувати за улюбленими музикантами зі Львова до Києва чи навпаки.

Фестиваль, що став музичною візитівкою Львова, вже дев’ять років поспіль збирає тисячі гостей з різних міст України і Польщі. За цей він став найпопулярнішим весняним фестивалем в Україні, а ексклюзивно відведений «Флюгерам» дворик львівської Ратуші вже не може вмістити всіх бажаючих. Тому фестиваль змушений розширюватися на міста, з яких приїжджає найбільша кількість відвідувачів. Цього року до «Флюгерів Львова» приєднаються Київ та Тернопіль.

На Київських «Флюгерах» фольком та джазом гостей частуватимуть польські експериментатори з музикою «TRYKI : Lebik- Trebski- PaPaZura», білоруський iнструментальний театр   «Vuraj», україно-сербський  проект «Shopping Hour», та українські етноджазмени «ДомРа».

У перший день фестивалю  виступлять улюбленці «Флюгерів» – львівський гурт «ShockolaD», що кожного разу приємно дивує своїми етно-джазовими експериментами. Польсько-український колектив «DagaDana»  гратиме на «Київських Флюгерах» у самому розпалі свого всеукраїнського туру. Завершуватиме фестиваль рок-гурт «Мертвий Півень». Легенди львівського року презентуватимуть свій новий альбом «Радіо Афродита», що отримав свою назву від радіостанції УПА, яка діяла у 1943-45 рр.

Вхід на Київські «Флюгери» буде платним.

Місцем проведення Київських «Флюгерів Львова» стане Фестиваль-ресторація «Диван» (Бесарабська площа, 2).

Детальніше про  Київські «Флюгери Львова».

Сторінка фестивалю   «Флюгери Львова»:

Нагадаємо, Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» щороку проводиться Мистецьким об’єднанням «Дзиґа» разом із Польським Інститутом у Києві на початку травня у ексклюзивно відведеному внутрішньому дворику Львівської Ратуші. Кожен день «Флюгерів» поєднує на одній сцені різноманітні відтінки етномузики із виступами джазових виконавців. Фестиваль розпочався 2003 року і кожного року збільшує свої масштаби та приєднує до програми літературні акції, гепенінги, медійні проекти. Традиційними стали також «Прокидання» з гуртом «Мертвий Півень», яким до змоги збирати недільними ранками тисячі фанатів на «побудку» та «руханку».

Цього року у фестивалі «Флюгери Львова з Reikartz» візьме участь більше 50 музикантів, що грають у 18 проектах із Польщі, Росії, Білорусі, Нідерландів та України. Львівські «Флюгери» проходитимуть за підтримки Національної мережі готелів « Reikartz». Організатором Київських «Флюгерів» є об’єднання « Natural East».

Довiдка ZAXID.NET

За додатковою інформацією звертайтесь:

Львів: Юрко ВовкоГон 095 26 00 327, [email protected]

Київ: Богдан Логвиненко 066 88 63 567, [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук