Фонд держмайна продав дві ГЕС у Миколаївській області

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 24 листопада 20165780

Фонд державного майна України на аукціоні продав Костянтинівську ГЕС, розташовану в селі Константинівка Миколаївської області, за 64 мільйони гривень, йдеться у повідомленні фонду.

«На участь у конкурсі було подано 17 заявок, допущено до участі – 16 учасників. Одній компанії було відмовлено у допуску через відмову виконати всі фіксовані інвестиційні та організаційні умови, визначені в офіційному оголошенні Фонду держмайна», – йдеться у повідомленні.

Стартова ціна ГЕС, оголошена Фондом держмайна у Відомостях приватизації, складала 13,8 млн грн.

«Фактична стартова ціна, визначена на підставі найвищої цінової пропозиції від одного з потенційних учасників — 40 млн гривень. ГЕС було продано за 64 млн гривень ТОВ “Альтген”», – повідомила прес-служба ФДМУ.

ТОВ «Альтген» входить до складу групи компаній, яка з 2012 року займається виробництвом електроенергії, має чотири ГЕС в Хмельницькій області і наразі будує ще три ГЕС в Хмельницькій і Тернопільській областях.

Крім того, 22 листопада ФДМУ продав на конкурсі Мигіївську ГЕС, розташовану також у Миколаївській області. Ціна продажу Мигіївської ГЕС піднялася у 5 разів порівняно зі стартовою. Стартова ціна складала 10,9 млн грн, а ціна продажу – 52,5 млн грн. Переможцем цього аукціону стало ТОВ «ЕМЗА» (Україна), яке входить в групу компаній, що має чотири ГЕС в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук