Фонд гарантування почав ліквідацію банку «Петрокоммерц-Україна»

ЕкономікаО.Г., 25 квітня 20160

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав процедуру ліквідації банку «Петрокоммерц-Україна» згідно з рішенням Національного банку України про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію цієї фінансової установи.

Як повідомляє УНІАН, ліквідація банку триватиме два роки - до 21 квітня 2018 року включно. Фонд пообіцяв повідомити про початок виплат вкладникам банку додатково на своєму сайті. Вимоги кредиторів банку приймаються протягом 30 днів з дня публікації в газеті «Голос України» оголошення про початок його ліквідації.

Банк «Петрокоммерц-Україна» працює на ринку України з 1996 року і був невеликою фінустановою за обсягом активів. Основним акціонером банку до проведення сумнівної операції з його акціями у березні 2015 року був російський банк «Петрокоммерц», якому належало 96,48% акцій банку.

На момент визнання банку неплатоспроможним НБУ визначив власниками істотної участі в банку Івана Шехавцова та Олексія Крупия, оскільки, незалежно від формального володіння, вони здійснювали вирішальний вплив на його управління та діяльність протягом березня 2015-го - лютого 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук