Фотовиставка в рамках Manifesta 10 присвячена Майдану

Фотовиставка в рамках Manifesta 10 присвячена Майдану
фото Manifesta 10

В рамках бієнале сучасного мистецтва Manifesta 10, яка зараз відбувається у російському Санкт-Петербурзі, триває фотовиставка Бориса Михайлова, присвячена Майдану. Експозиція називається "Театр війскових дій. Другий акт. Антракт"

“Виник маленький осередок опору пропаганді, цензурі та оскаженілому патріотизму Росії Путіна. Вогнище з'явилося у серці рідного міста президента - в благородних залах Ермітажу, - пише італійська газета La Repubblica, - росіяни, яких в ці дні бомблять ретельно відібраною інформацією, зможуть нарешті зазирнути за іншу сторону барикади”.

Борис Михайлов запропонував свої роботи для бієнале сучасного мистецтва Manifesta 10, художній виставці, яка народилася в Амстердамі і проходить у різних містах Європи.

Куратор виставки Manifesta 10 Каспер Кенінг зізнався італійському виданню, що “добре розуміє, що ходить по лезу бритви”, але це його не лякає. Проте той же Кенінг відмовився виконати вимогу деяких європейських художників бойкотувати Росію та перенести виставку із Санкт-Петербурга.

Нагадаємо, що напередодні відкриття твори сучасного мистецтва, виставлені в Ермітажі, перевірили на відповідність нормам російського законодавства. Про це повідомив генеральний директор Ермітажу Михайло Піотровський. 

Перевірити вирішили роботи, які могли видатися занадто сміливими і відвертими, щоб уникнути інцидентів та судових розглядів. Ермітаж вже стикався з випадками, коли твори сучасних авторів на музейних виставках трактувалися деякими представниками громадськості як виклик чи порушення норм моралі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук