Французька компанія розробить для Львова проект сміттєпереробного заводу

Французький уряд надасть Львову 650 тис. євро на розробку стратегії поводження з сміттям

ЕкономікаСофія Лазуркевич, 17 березня 2017, 14:53 1788 2

У п’ятницю, 17 березня, у Львівській міській раді відбулось підписання меморандуму між мерією Львова та французькою компанією «Еджіс». У рамках меморандуму компанія «Еджіс» розробить проект рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, стратегію поводження з відходами у Львові, а також проект сміттєпереробного комплексу.

«Мешканці Грибович та Малехова неодноразово висловлювали побажання, щоб експертизу і проектне рішення розробляли ті компанії, які мають міжнародну репутацію і досвід реалізації схожих проектів в інших країнах. Наш полігон є один із найбільших в Україні. Він запрацював після Другої світової війни, як полігон для сотні найбільших промислових підприємств області. Це дуже складний полігон», - сказав Андрій Садовий, мер Львова.

Він додав, що компанія «Еджіс» виконувала проект для рекультивації полігону у Марселі, який вважався одним із найбільших у Європі.

Андрій Садовий та Ізабель Дюмон

За словами Ізабель Дюмон, Надзвичайного та Поважного Посла Франції в Україні, 3 березня Франція виділила 650 тис. євро для реалізації цього проекту. Гроші напряму отримуватиме французька компанія «Еджіс».

Компанія розроблятиме стратегію збору, переробки та утилізації відходів у Львові. Виконавця рекультивації Грибовицького сміттєзвалища визначать на міжнародному конкурсі, який планують оголосити цьогоріч. Садовий додав, що рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища будуть проводити за кошти Європейського банку.

Додамо, що сьогодні, 17 березня, прес-служба ЛОДА повідомила, що запропонувала Львову нову ділянку у 100 га для будівництва сміттєпереробного заводу. Андрій Садовий прокоментував, що наразі не має інформації про цю ділянку. Однак, за його словами, французька компанія «Еджіс» розроблятиме також проектні рішення для комплексу з переробки сміття.

Меморандум підписали терміном на 9 місяців, однак перші напрацювання компанії Львівська мерія очікує отримати уже в травні.

Додамо, що «Egis» - це міжнародна компанія, що надає інжинірингові та консалтингові послуги в галузях транспорту, міського розвитку, будівництва, водопостачання та енергетики. Група має представництва у понад 100 країнах і близько 50 офісів у Франції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук