«Французька весна» у Львові відкриється концертом органної музики

У місті триває I Міжнародний фестиваль органної та камерної музики

Органний зал у Львові

З 7 до 14 квітня у Львові відбувається I Міжнародний фестиваль органної та камерної музики у Львові. На фестиваль приїдуть провідні виконавці з різних міст України, Франції та Польщі: Бернар Струбер (Франція, орган), Ґедимін Ґрубба (Польща, орган), Володимир Кошуба (Україна, орган), Юрій Бервецький (Україна, диригент, орган), Богдан Кожушко (Україна, акордеон), Ірина Ключковська (Україна, сопрано), Дарія Дарія Чернявська (Україна, мецо-сопрано), Струнний квартет «LevArt» (Україна), Струнний ансамбль «Quattro Corde» (Україна).

За словами директора фестивалю Тараса Різняка, ідея проведення фестивалю органної та камерної музики зародилася з метою  відновлення органів у Львові.

«Ми хочемо поставити органи, наприклад, у церкві св.  Андрія, чи у Гарнізонному храмі та збагатити органну музичну історію».

Ініціатором проведення фестивалю став директор «Альянс Франсез»  у Львові Бернар Уліа. Саме він запросив на відкриття фестивалю Бернара Струбера з Франції. Концерт Струбера 8 квітня стане офіціним відкриттям «Французької весни» у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук