Французький історик написав книгу про Майдан

КультураДарина Цвях, 13 січня 20151460

Французький історик Антуан Аржаковський написав книгу про події Майдану - "Росія-Україна: від війни до миру?". Праця вийшла в червні  2014 року в Парижі. Нині доступний її російський переклад з додатковим розділом, що охоплює період з червня по жовтень 2014 року. Про це повідомила “Газета по-українськи”.

"Книга отримала хороші відгуки у Франції. Особливо радий, що отримав премію Орлика. Працювали в терміновому порядку, щоб зробити доступними аналіз драматичних подій в Україні та Росії в 2013-2014 рр. Головною умовою для того, щоб знайти мирне вирішення російсько-українського конфлікту є доступність російськомовному і україномовному населенню найбільш достовірної інформації про ці події. Сподівають, в прийдешньому з'явиться і українська версія книжки", - розповідає автор.

За словами Аржаковського, поки що немає видавців, які б хотіли опублікувати таку книгу російською мовою в Парижі і особливо широко поширити її в Україні та Росії.

"Тому я прийняв рішення - поки соціальні мережі і орди тролів, які їх заповнюють, ще залишаються відвідуваними, - поширити її безкоштовно в мережі через мій блог", - повідомляє вчений.

Книжку можна прочитати тут

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук