«Фуджікура» переїде до Львова і платитиме податки в міський бюджет

ЕкономікаО.Г., 17 вересня 201569320

Українська дочка компанії «Фуджікура», яка відкриває на Львівщині завод із виробництва електричного устаткування для автотранспортних засобів, планує змінити місце реєстрації із села Солонка Пустомитівського району на Львів.

«Сьогодні вони повідомили нам дуже хорошу новину, що компанія кінцево прийняла рішення відкривати свій офіс у Львові, і вони мають амбітну ціль відкрити у Львові 3 тисячі робочих місць. Вони будуть навчати працівників і перші працівники вже в наступному році отримуватимуть заробітну платню», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

На запитання про зміну місця реєстрації компанії із Солонки на Львів віце-президент «Фуджікура Автомотів Європа» Хорхе Гарсіа відповів, що «в найближчі місяці компанія прийме це рішення, оскільки в дійсності треба буде це змінювати».

ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» зареєстровано в селі Солонка Пустомитівського району ще у листопаді 2013 року. Засновником є європейська гілка «Фуджікура»: іспанський та румунський підрозділ.

Як розповів Хорхе Гарсіа,  основне виробництво «Фуджікура» – це виробництво кабельних мереж: «Наші основні клієнти розташовані в Європейському Союзі. І саме тому, починаючи з наступного року, ми б хотіли розпочати наше виробництво тут. Ми плануємо працевлаштувати 300 людей. Ці люди будуть проходити навчання, стажуватися за кордоном на одному з наших заводів. І після повернення сюди вони нам допоможуть навчати іншу групу працівників і матимуть можливості кар’єрного росту. І в найближчі два роки плануємо працевлаштувати до півтора 1,5 тисячі працівників».

Передбачається, що виробничі потужності заводу знаходитимуться в селі Рясне-Руське поблизу Львова, а діяльність розпочнеться вже наступного року. Компанія інвестує у будівництво заводу $6 млн. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук