Галина Слічна очолить департамент гуманітарної політики Львівської міськради

З четверга, 22 січня, на посаду директора департаменту гуманітарної політики Львівської міськради призначать Галину Слічну, повідомили у прес-службі ЛМР.

Як відомо, досі Галина Слічна працювала керівником управління освіти міськради, а також виконувала обов’язки директора департаменту гуманітарної політики.

Довідка. Слічна Галина Миколаївна (1966 року народження) закінчила географічний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка, вчителювала у школах Львова та в Рівненській області.

З 1998 по 2007 рік працювала в управлінні освіти Львівської міської ради на посаді головного спеціаліста на посаді, далі 5 років – на посаді заступника начальника управління освіти з проектування, координації та розвитку освіти, понад рік була начальником відділу освіти Галицького району управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР, а із жовтня 2012-го працювала на посаді начальника управління освіти ЛМР. Водночас з листопада 2014 року виконувала обов’язки директора департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук