Гарпер Лі видає книгу через 55 років після «Убити пересмішника»

Гарпер Лі видає книгу через 55 років після «Убити пересмішника»
фото Wikipedia

Американська письменниця, авторка єдиної, але класичної та надзвичайно популярної книги «Убити пересмішника», заявила, що до видання готовий її другий твір, повідомляє Cultprostir.

Роман Go Set a Watchman, права на публікацію якого належить Penguin Random House, був написаний ще до її знаменитої книги (у 50-х), але письменниця відклала його за порадою редактора, з яким у той час працювала Гарпер Лі.

«Після довгих роздумів і вагань я поділилася рукописом з групою людей, яким довіряю, і була рада почути, що вони вважають книгу гідною публікації. Я здивована і вражена, що роман вийде через стільки років», − цитує Гарпер Лі The Guardian.

У романі Go Set a Watchman присутній Аттікус Фінч, персонаж з «Убити пересмішника». Головним героєм роману є доросла жінка, яка на своєму життєвому шляху стикається як з особистими, так і політичними проблемами. За словами Гарпер Лі, писати про персонажа, який на той час був набагато старший за неї саму, було достатньо важко. Книга має надійти у продав у липні  2015 році. 

88-річна Гарпер Лі у 1960-му році відразу стала популярною, видавши роман «Вбити пересмішника» (Тo Kill a Mockingbird). За книгу вона отримала Пуліцерівську премію, у 1962 році книгу екранізували. Ця книга залишається у списку бестселерів у США і донині з більш ніж 30 мільйонами друкованих копій. У 1999 році книга була названа «найкращим романом сторіччя» в опитуванні, яке провів у США Бібліотечний журнал.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук