«Газпром» приховує дані про реальні об'єми видобутку газу

ЕкономікаРоман Ганкевич, 19 серпня 20155340
«Газпром» приховує дані про реальні об'єми видобутку газу
фото Газпром
«Газпром» перестав показувати статистику видобутку газу

Щомісячне зведення Росстату про промислове виробництво в Росії за липень поточного року не містить інформації про видобуток природного газу. Про це повідомляє російська «Интерфакс».

«З другого кварталу дані про видобуток газу «Газпромом» зникли із зведень Центрального диспетчерського управління паливно-енергетичного комплексу. У галузевій статистиці найбільша газова компанія світу тепер називається одним з «інших надрокористувачів». У цих умовах експерти самостійно розрахували дані про видобуток «Газпрому» на основі галузевої статистики», - йдеться у повідомленні.

З липня 2014 по червень 2015 видобуток «Газпрому» падав місяць за місяцем. Максимум падіння був зафіксований у вересні минулого року (мінус 22,9%). Значно зменшився видобуток і в останні місяці: у травні 2015 року - на 18,8%, у червні 2015 року - на 18,13%.

У зведенні залишилися тільки такі фрагментарні статті як «газ горючий природний скраплений та регазифікований», «газ нафтовий попутний нафтових родовищ спалений на факельних установках».

При цьому повідомляється, що з вересня може наступити динамічне зростання видобутку газу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук