«Газпром» вибув із десятки лідерів на енергетичному ринку світу

Російський «Газпром» вибув із першої десятки рейтингу провідних енергетичних компаній, який складає американська компанія Platts, повідомив РБК.

Перше місце в рейтингу провідних компаній вже в 11 раз поспіль займає американська ExxonMobil. Друге і третє місця зайняли Chevron і Royal Dutch Shell.

У першій десятці рейтингу з російських компаній залишилася тільки «Роснефть». При цьому, якщо у минулому році вона займала шосте місце, то цьогоріч – десяте. Російська «Башнефть» у списку опустилася з 67-го на 101-е місце, «Новатек» – з 55-го на 133-є, «Лукойл» – з 11-го на 13-е.

«Газпром», який в 2014 році завдяки найбільшому прибутку серед енергетичних компаній займав четверте місце, зараз лише 43-й. Platts пов’язує це з падінням рубля, яке викликало валютні втрати і ускладнило виплату за боргами і пролонгацію кредитних ліній.

Рейтинг провідних енергетичних компаній Platts складається на основі фінансових результатів компаній з сукупними активами понад $5 млрд. з урахуванням показників виручки, прибутку, прибутковості і вкладеного капіталу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук