Героїв стародавніх міфів привезло із Любляни до Львова подружжя художників Коршунових

КультураМарічка Крижанівська, 15 березня 2017, 18:43 482 0

До Львова приїхало подружжя українських художників Коршунових із Словенії. Першу спільну виставку надумали відкрити саме у Львові.

Рута та Інокентій Коршунові з Ірпеня, але зараз мешкають у Словенії. Інокентій знаний, зокрема, тим, що ілюстрував книжки для видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

«У нас зараз нове життя, нова країна. Тому ми малюємо у вільний час. Деякі роботи творимо спільно: починаю я, закінчує він, трохи він пописав, я продовжила», ― розповіла Рута Коршунова.

Спільну виставку подружжя надумало робити вперше і саме у Львові, у галереї «Зелена канапа». Привезли серію «Діатонічний сад», де намагаються реабілітувати негативних героїв стародавніх міфів: Мінотавра, Медузу Горгону, Синю Бороду, песиголовців, Голема.

«У нас всі персонажі, які людство замалювало в дуже контрастні кольори, вони чорні або білі. Але наша виставка називається «Діатонічний сад», тому що ми закликаємо подивитися на них з більшою людяністю», ― пояснив Інокентій Коршунов.

«Ці автори інтерпретують міф з точки зору сучасного мистецтва, тобто міф не переказують буквально, а досліджують ще з історичної точки зору. Наприклад, історія Синьої Бороди ― це історія реальної особи, яку несправедливо звинуватили у злочинах», ― прокоментувала куратор виставки Олеся Домарадзька.

Виставка триватиме до 2 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук