Голлівуд просить дозволу використовувати дрони

Федеральне управління цивільної авіації США (FAA ) розглядає можливість дозволити використання безпілотних літальних апаратів для кіновиробництва. З відповідним запитом у FAA звернулися найбільші голлівудські студії, повідомляє Variety. Зараз у зйомках задіють пілотовані апарати, що обходиться дорожче і вимагає складних процедур узгодження з владою.

У своєму зверненні представники кіноспівтовариства просять FAA звільнити студії Голлівуду від загальних правил польотів і вимог атестації пілотів , технічного обслуговування та сертифікації.

«Використання безпілотників у кіно-і телеіндустрії - це інноваційний і безпечний спосіб зйомок. Новий творчий інструмент дозволить кінематографістам розширити можливості при повітряних зйомках, - сказав старший віце -президент Американської асоціації кінокомпаній Ніл Фрід в інтерв'ю Variety, - Це тільки одна з безлічі новітніх технологій, які ми використовуємо, щоб зробити кіно незабутнім досвідом для глядача».

Рішення буде прийнято протягом декількох місяців. Крім кінематографістів з подібними проханнями в управління зверталися і представники інших галузей. Дрони хочуть використовувати в сільському господарстві та промислової діагностиці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук