Голова Фонду гарантування вкладів запропонував скасувати гарантії за валютними депозитами

Як вважає очільник фонду, держава має гарантувати вклади насамперед у національній валюті

Директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів Костянтин Ворушилін вважає, що державна гарантія не має поширюватися на валютні депозити. Про це повідомляє FinClub.

«Я б зняв гарантії за валютними вкладами. Держава має гарантувати вклади в національній валюті. Ніхто ж не забороняє населенню тримати заощадження в інвалюті, це особисте побажання кожного. Але я взагалі вважаю, що вартість валютного депозиту повинна бути не більше 1-2%», – повідомив голова.

При цьому він сказав, коли слід очікувати підвищення гарантій за вкладами.

«Маю велику надію, що восени внесемо законопроект до сесійної зали (про підвищення інституційної спроможності ФГВФО, - ред.). І в цьому законопроекті сподіваємося прописати всі необхідні позиції, щоб Фонд був більш потужним. І ми розуміємо, що для стабільності держави нам потрібно підвищувати гарантії за вкладами ...», – зазначив Ворушилін.

«Думаю, що ми в змозі підвищити гарантії до 800 тис. грн, але для цього нам потрібні скоординовані дії всіх – і правоохоронців, і суддів з цілої низки питань, пов'язаних з діяльністю Фонду», – додав він.

Як писав ZAXID.NET, востаннє Фонд гарантування вкладів підвищив розмір компенсації вкладникам ліквідованих банків зі 150 тис. гривень до 200 тис. влітку 2012 року. До цього в листопаді 2008 року сума відшкодування була підвищена зі 100 тис. гривень до 150 тис. гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук