Голова ЛОДА захистив дисертацію про метрополію Львова

Олег Синютка отримав звання кандидата економічних наук

ЕкономікаАК, 16 жовтня 201520241
Олег Синютка отримав наукове звання кандидата економічних наук

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка захистив кандидатську дисертацію «Розвиток метрополійних функцій великого міста» на прикладі Львова і його впливу на соціально-економічний розвиток адміністративних районів та інших міст Львівської області.

Захист кандидатської дисертації голови ЛОДА Олега Синютки відбувся 16 жовтня у львівському Інституті регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України. Як розповів ZAXID.NET Олег Синютка, під час захисту, що тривав близько трьох годин, були присутні 16 членів вченої ради із 18 - всі проголосували одноголосно.

Судячи з автореферату дисертації, опублікованого на сайті інституту, Львів за останні 10 років значно наростив свій «метрополійний потенціал», причому у Львові спостерігаються найвищі темпи зростання – порівняно з іншими великими містами України.

Варто зауважити, що Олег Синютка, не лише досліджував рівень метрополійних функцій Львова, але й сам безпосередньо доклався до його зростання  – у 2007-2014 роках він працював на посаді першого заступника міського голови Львова. У грудні минулого року Олег Синютка очолив Львівську облдержадміністрацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук