Голова МВС Арсен Аваков видав книгу «Ленін з нами?»

Книга надрукована російською мовою

КультураКатерина Чурилова, 6 листопада 201712644
2007 року Аваков написав статтю про Леніна, яку нині розширив до книги

У харківському видавництві «Фоліо» вийшла книга «Ленін з нами?» авторства голови МВС України Арсена Авакова. Як зазначено на сайті видавництва, книга на 160 сторінок написана російською мовою і надійде у продаж незабаром.

У книзі надрукована стаття політика десятирічної давнини, дані Українського інституту національної пам’яті про демонтаж пам’ятників Володимирові Леніну і перелік самовільно повалених пам’ятників радянському вождеві.

Як пише «Українська правда», матеріал «Ленін з нами» Аваков опублікував у липні 2007 року. У 2008 році його разом із коментарями в інтернет-виданнях опублікували у вигляді книги.

«За десять років і три тисячі знесених в Україні пам'ятників Леніну я знову публікую цю статтю, на цей раз додавши в назву знак питання: Ленін з нами?», – зазначає в передмові автор.

Крім вихідного тексту і подальшої дискусії міністр внутрішніх справ додав до видання 2017 року хроніку «ленінопаду» 2014 року.

«Прочитавши всю збірку – і прямі ленінські цитати, і такі різні думки з 2007 року і 2017 року, – дайте собі відповідь на запитання: Ленін із нами? І хто він: символ великої комуністичної ідеї чи втілення жахливих злодіянь? Чи пам’ятати? Чи пробачити?», – пише Аваков у передмові.

На думку Авакова, минулі «сто років – достатній термін, щоб оцінити і зробити висновки, сформулювати моральний імператив історичної пам’яті, струсити морок радянської пропаганди про «найлюдянішого з людей», усвідомлено звільнитися від «привиду комунізму» і його ідолів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук