Головні новини Львова за 13 липня

Стоматологи два дні поспіль мітингують у Ратуші, військових та медиків вакцинуватимуть від кору безкоштовно, до дитячих бібліотек Львова передадуть книги шрифтом Брайля та інші події дня

13 липня 2018

Стоматологи два дні поспіль мітингують у Ратуші. Окремі представники третьої стоматполіклініки вимагали припинити зміни у їхньому закладі і повернути їм бюджетні виплати. Проте, депутати до таких вимог не дослухались.

Військових та медиків вакцинуватимуть від кору безкоштовно. Епідеміологи ж зазначають: на Львівщині від початку року на кір захворіли майже п'ять тисяч людей, із них більшість це діти. Минулого тижня цю недугу підхопили понад три сотні людей.

54 бригада тренуватиметься на Яворівському полігоні. Нарощування військових м'язів. У міжнародному центрі миротворчості та безпеки розпочала навчання 54 бригада ЗСУ.

Для прийому в садок за дітей з поза меж Львова буде оплата. З 2019 року у Львові змінять правила прийому до дитсадків тих дітей, які живуть за межами міста. Безкоштовно їх зарахують, тільки якщо відповідні населені пункти відшкодують Львову вартість перебування цих дітей у садках.

До дитячих бібліотек Львова передадуть книги шрифтом Брайля. Їх ще озвучують як незрячі діти, так і львівські зірки. Таку ініціативу реалізовують у межах проекту «Читаємо на рівних: бібліотека для всіх».

Стартував фестиваль футбольних фанатів. Коли фанати спускаються із трибун і самі кидаються за перемогами на полі. У Львові гучно стартував традиційний фестиваль футбольних вболівальників «Eurofanz».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вдові загиблого в АТО бійця не дали виступити з нагоди Дня Злуки у Львові
Чи можна критикувати Порошенка, Бандеру і сучасну історичну політику
Журналісти показали могилу сина Януковича в окупованому Севастополі
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ