Головою Яворівської РДА став 37-річний бізнесмен

Ігор Самардак балотувався в депутати Львівської облради від БПП

12 вересня

У вівторок, 11 вересня, президент України Петро Порошенко призначив 37-річного Ігоря Самардака головою Яворівської районної державної адміністрації. У розпорядженні президента вказано, що Ігор Самардак буде головою РДА з 14 вересня 2018 року з випробувальним терміном у три місяці.

37-річний Ігор Самардак у 2015 році був кандидатом у депутати Львівської обласної ради від «Блоку Петра Порошенка». На виборах до ВРУ 2012 року Самардак балотувався від партії УДАР Віталія Кличка.

У своїй декларації як кандидата на посаду голови Яворівської РДА Ігор Самардак вказав, що він є кінцевим бенефіціарним власником приватної установи «Науково-дослідний інститут судових експертиз та права», він також є власником ТзОВ «Макро – Інвест». У 2017 році він отримав понад 2 млн грн доходу від підприємницької діяльності. Із 2015 року Ігор Самардак також є в.о. директора ДП «Львівський науково-дослідний і проектний інститут «ЛьвівбудмНДІпроект».

Нагадаємо, що у липні 2018 року президент звільнив Ореста Хляна з посади голови Яворівської РДА. Він був головою РДА більше двох років, а до цього працював заступником голови Яворівської РДА. Раніше голова ЛОДА Олег Синютка заявляв, що Ореста Хляна підозрюють у хабарництві, однак сам Орест Хлян заперечував, що його затримували правоохоронці. Також жодної офіційної інформації про підозру Ореста Хляна у хабарництві не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Найбільше україномовне місто світу повинне мати динаміку розвитку»
Угорщина контактує з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні
Перший тайм 1:1
Двоє медиків, які у Львові постраждали в ДТП, у важкому стані
Головні новини Львова за 15 листопада
Виділені атовцям ділянки біля Львова скупила створена два тижні тому будівельна компанія
Львівська мерія не погодила підвищення вартості проїзду у маршрутках до 8 грн
Екс-директор спортклубу Порошенка став власником скандальної газової компанії
Добродії Львова вже допомагають Миколаю здійснити мрії дітей з інтернатів
У Вроцлавському університеті відкрили пам’ятну таблицю Андрею Шептицькому