Кого веде до влади БПП у Львові та області

Сателіти режиму Януковича, есдеки і бізнесмени йдуть на вибори у складі «Блоку Петра Порошенка»

СуспільствоЯ.І., 16 жовтня 2015151187
Білборди із закликом очистити місцеві ради Блок Порошенка розмістив на Закарпатті

Нові партії зі старими обличчями. У списках «Блоку Петра Порошенка» до Львівської обласної і міської рад виборці побачать здебільшого добре відомих персонажів із багатим політичним минулим.

Як вдалося з’ясувати ZAXID.NET за допомогою OSINT-аналізу (розвідці на основі відкритих джерел), лише 18 з 85 кандидатів БПП до облради мають «чисту» політичну історію. Щодо кандидатів до міськради, то таких знайшлося 27 осіб з 65-ти.

Серед кандидатів є й такі, які встигли змінити понад три партії або стільки ж разів були депутатами різних рівнів.

ZAXID.NET не знайшов у списках БПП до обласної і міської ради колишніх членів Партії регіонів, хоча в інших областях екс-членів ПР у списках БПП не бракує. Однак у львівських списках БПП опинилося чимало колишніх сателітів Партії регіонів. Йдеться про партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка, Народну партію Володимира Литвина, Партію промисловців і підприємців України Анатолія Кінаха. Це головні лікарі, начальники лісництв, чиновники та підприємці, які вступали в нову партію щоразу зі зміною влади в країні.

Наприклад, Василь Барилюк, директор обласного центру зайнятості свого часу очолював партію «Сильна Україна» Сергія Тігіпка у Львівській області і навіть був його радником. Загалом у списку до облради є п’ятеро колишніх партійців Тігіпка. Це Богдан Бойчук, депутат Жидачівської райради, фермер Андрій Починок, Микола Седіло, підприємець, що торгує будматеріалами і Петро Федашко, підприємець із Червонограда, який займається перевезеннями.

Знайшовся у списку до облради навіть один колишній член партії СДПУ(о) Віктора Медведчука – це Микола Лук’янченко із Дрогобича. Лук’янченко - завідувач кафедри на факультеті фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Свою квоту у міській та обласній раді матимуть брати Дубневичі, які ведуть до влади чимало своїх помічників та бізнес-партнерів. ZAXID.NET нарахував щонайменше 10 кандидатів, які мають безпосередній стосунок до родини Дубневичів серед кандидатів до ЛОР та 6 кандидатів у списку до ЛМР.

Є у списку представники ще одного сателіта Партії регіонів – Народної партії Володимира Литвина. Йдеться про Анатолія Дейнеку, начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, який займає цю посаду із 2007 року. Крім Дейнеки у списку є ще декілька лісників, які раніше були членами партії Литвина – це Василь Матяшовський, директор ДП «Дрогобицьке лісове господарство» та Михайло Ільницький, директор ДП «Боринське лісове господарство». Ще один представник лісової галузі Ігор Ярема, директор, ДП «Самбірське лісове господарство» був у  Партії промисловців і підприємців Анатолія Кінаха – ще одного союзника режиму Януковича. Від цієї ж партії колись обирався депутатом облради ще один кандидат БПП - Михайло Гичка, головний лікар обласної кілінічної лікарні.

Майже усі кандидати мають або мали раніше власний бізнес. Здебільшого - це дрібні підприємці. Однак у списку є й більш потужні бізнесмени. Наприклад, чинний депутат ЛМР Артем Хмиз має власний літак.  

Львівська обласна рада

Синютка Олег Михайлович, 14.02.1970 р.н., перший номер списку. Голова Львівської облдержадміністрації. До Львова Синютка прийшов з Івано-Франківська, де працював заступником міського голови. А 2006 року обрався до обласної ради Івано-Франківська за списком «Нашої України». З листопада 2006 року на запрошення міського голови Львова Андрія Садового Синютка очолив департамент економічної політики Львівської міської ради, а згодом став його заступником.

Баран Василь Степанович, 07.05.1964 р.н., округ №57. Василь Баран обирався депутатом Перемишлянської райради (1998-2002 рр) та тричі поспіль Львівської облради. Спершу від ВО «Батьківщини», а потім від Народного руху України. Зараз Василь Баран працює директором Перемишлянського районного центру зайнятості.

Барилюк Василь Несторович, 20.05.1961 р.н.,округ №32. Директор Львівського обласного центру зайнятості. На парламентських виборах 2014 року Барилюка спершу включили до списку партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна», але згодом виключили.

Бартошик Володимир Зіновійович, 23.01.1964 р.н., округ №49. Начальник відділу освіти Золочівської рда. На місцевих виборах 2010 року Бартошик вже намагався потрапити до обласної ради від партії «Фронт змін», але невдало.

Березюк Ольга Миронівна, 13.04.1982 р.н., округ №4. Журналіст-фрілансер.

Білас Всеволод Омелянович, 05.11.1964 р.н., округ №21. Білас є позафракційним депутатом обласної ради. Хоча обирався до ради від Української народної партії. Сьогодні Білас є член ради директорів IDS Borjomi International, підприємства, якому належить мережа заводів мінеральних вод. Також він є директором з корпоративних питань. Співзасновник футбольного клубу «Скала» (Стрий).

Богданова Анджела Ігорівна, 21.05.1965 р.н., округ №76. Богданова працює заступником  головного лікаря  Стрийської  центральної районної лікарні. Була  депутатом стрийської міської Ради V демократичного скликання від «Українського Народного Блоку Костенка і Плюща».

Бойчук Богдан Петрович, 14.04.1967 р.н., округ №41. Лікар Жидачівської центральної районної лікарні. Також є депутатом Жидачівської районної ради  VI скликання від партії «Сильна Україна». Згодом перейшов в УДАР. Зараз позапартійний.

Бондаренко Ростислав Володимирович, 22.09.1967 р.н., округ №14. Для Бондаренка це буде друга каденція в обласній раді. У ЛОР V скликання він був обраний і входив до фракції партії «Пора». Зараз він директор ТзОВ «Європейський парк» - підприємства, яке виробляє дитячі майданчики.

Бонк Орест Едуардович, 27.06.1960 р.н., округ №74. Депутат від «Нашої України» у Старосамбірській райраді, згодом, з 2014 року, голова райради. Завідував районним відділом освіти. Як пише видання «Збруч», останніми роками Бонк працював директором Благодійного фонду Андрія Лопушанського, народного депутата (спершу «Нашої України», а потім Блоку Петра Порошенка), бізнесмена, колишнього заступника голови НАК «Нафтогаз».

Бубес Юрій Григорович, 20.01.1952 р.н., округ №11. Президент ПАТ «Концерн-Електрон». Має почесне звання «Заслуженого економіста України». 3 2010 року – член Правління Українського союзу промисловців і підприємців.

Васьків Роман Ігорович, 06.09.1983 р.н., округ №62. На сайті ЦВК зазначено, що Васьків є начальником юридичного відділу корпорації КРТ, яка належала раніше братам Дубневичам. Сьогодні обоє Дубневичів є народними депутатами і перебувають у фракції БПП. Із відкритих джерел також відомо, що Васьків був директором ТзОВ «Телерадіокомпанія «Галичина», яке теж налижть Дубневичам. На виборах народних депутатів у 2012 році Васьків був членом дільничної виборчої комісії від Української національної консервативної партії. На тому ж сайті ЦВК зазначається, що на той момент він був начальником відділу кадрів КРТ.

Вільшинська Маріанна Богданівна, 14.01.1973 р.н., округ №77. Керівник апарату Львівської облдержадміністрації.

Войтів Юрій Ярославович, 22.03.1958 р.н., округ №75. Чинний депутат Львівської облради від Народного руху України. Головний лікар Старосамбірської ЦРЛ. Войтків такоє є помічником-консультантом народного депутата від БПП Андрія Лопушанського.

Ганущин Олександр Олександрович, 16.06.1978 р.н., округ №30. У минулому – партії «Наша Україна», депутат Львівської обласної ради від цієї партії. Згодом, із розвалом партії Ющенка, перейшов до Народного руху України і знову був обраний до Львівської облради. Зараз працює головним консультантом зі зв’язків із органами місцевого самоврядування та державної влади в адвокатському об’єднанні «Матвіїв і партнери».

Гичка Михайло Михайлович, 28.08.1959, округ №73. Чинний депутат Львівської облради від Партії промисловців і підприємців України Анатолія Кінаха. Зараз працює головним лікарем Львівської обласної клінічної лікарні.

Городиський Олег Богданович, 23.07.1978 р.н., округ №17. Працює лікарем-хірургом центральної міської лікарні Борислава. На минулих місцевих виборах Городиський був обраний депутатом Бориславської міськради від партії «Фронт змін». Згодом він перейшов у партію УДАР і очолив фракцію цієї політичної сили у міській раді. Окрім того, Городиський є власником приватного підприємства «БООР», яке надає медичні послуги.

Дейнека Анатолій Михайлович, 04.10.1967 р.н., начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. На місцевих виборах 2010 року Дейнека обрався до Львівської облради від НСНУ. Був членом партії Ющенка «Наша Україна» від 2004 до 2010 року. До того входив до Народної партії Володимира Литвина.

Демчина Роман Іванович, 20.09.1968 р.н., округ №43. Демчина є директором ПП «Рома», яке займається виготовленням будматеріалів, видобутком щебеню і піску. Свого часу це підприємство брало участь у спорудження «Арени Львів» та Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. У 2010 році Демчина намагався потрапити у Львівську облраду від «Нашої України». Але невдало.

Дем’янчук Людмила Андріївна, 07.05.1962 р.н., округ № 71. Лікар-педіатр Великомостівської ЦРЛ. Для неї це перший похід на вибори.

Дзюдзь Михайло Семенович, 18.08.1957 р.н., округ №78. Начальник державної пенітенціарної служби України у Львівській області. У 2010 році Дзюдзь був обраний до ЛОР від Партії промисловців і підприємців України Анатолія Кінаха.

Домчак Олег Іванович, 9.06.1971 р.н., округ №38. Голова Самбірської РДА. Демчак обійняв посаду голови району за квотою партії УДАР. Призначив його тоді ще виконувач обов’язки президента України Олександр Турчинов. До того Домчак працював  помічником народного депутата Ярослава Дубневича. Коли Домчак у 2013 році обіймав посаду начальника відділу сім’ї молоді та спорту Самбірської райдержадміністрації, то потрапив в епіцентр скандалу із розподілом путівок у дитячий табір «Артек». Іван Білак, який був головою РДА, звинуватив його у зловживанні путівками. Було виявлено, що замість дітей-сиріт там відпочили діти чиновників, було виявлено, що на Самбірщині саме Домчак підписав відповідні документи на п’ятеро дітей із багатодітних сімей, а потім було додано ще дві путівки до основного списку за підписом його заступника. Серед них був син Олега Домчака, а заяву на виділення путівки писала власна дружина пана Домчака, на його ім’я.

Дунець Любов Михайлівна, 30.05.1963 р.н., округ №44. Начальник Жовківської об’єднаної Держфінінспекції. Дунець була депутатом Жовківської районної ради V скликання, головою комісії бюджету і фінансів.

Жеребецька Надія Дмитрівна, 30.07.1968 р.н., округ №56. Керівник управління соціального захисту Перемишлянської РДА. Участі Жеребецької у інших виборах не знайдено.

Жук Богдан Любомирович, 27.12.1971 р.н., округ №22. Керівник ПП «ІБМ Холдинг». Заступник директора ТзОВ «Комора». У 2010 році балотувався до ЛОР від УНП, але невдало.

Задорожний Михайло Леонович, 15.11.1966 р.н., округ №39. Голова правління Дрогобицької районної спілки споживчих товариств. В облраді Vскликання Задорожний обрався за списками ВО «Батьківщини», а вже на наступних виборах «емігрував» у ВО «Свободу» і знову став депутатом. Рух «Чесно» аналізуючи діяльність Задорожного, виявив, що він, поєднуючи посади голови правління Дрогобицької райспоживспілки і керівника заснованого ним же МПП «Лівач», за імовірного конфлікту інтересів, продав останньому 6 підприємств вказаної райспоживспілки. Так, МПП «Лівач» купило магазин «Урожай» площею 160 кв. м та кафе «На Ринку» площею 130 кв. м. Обидва приміщення фірма купила за 150 тис. грн. Водночас перед продажем райспоживспілка у цих приміщеннях провела ремонтні роботи на суму 203 тис. грн – тобто тільки вартість ремонту є більшою, ніж ціна продажу. Загалом з 2004 по 2011 рік Дрогобицька райспоживспілка продала 35 об’єктів, більшість з них купили фірми, нібито пов’язані з Михайлом Задорожним.

Запісоцький Роман Васильович, 20.01.1977 р.н., округ №72. Директор Волсвинської ЗОШ І-ІІ ст. Запісоцький – колишній член ВО «Свобода», депутат Сокальської райради від цієї партії. Окрім того він є помічником-консультантом народного депутата України, близького до партії «Народний контроль» Олега Мусія.

Ільницький Михайло Михайлович, 01.05.1956 р.н., округ №79. Директор ДП «Боринське лісове господарство». Він вже намагався потрапити до обласної ради у 2010 році, але за списками Народної партії Володимира Литвина.

Карпінець Віктор Йосифович, 16.07.1983 р.н., округ №10. Керуючий АТ «Ощадбанк». 3 2009 до 2010 р. був членом ВО «Свобода», потім перейшов в УДАР Віталія Кличка. Депутат Львівської міської ради.

Кеньо Катерина Іванівна, 05.04.1978 р.н., округ №36. Художній керівник Народного дому м.Комарно та помічник-консультант народного депутата України Ярослава Дубневича.

Кирилич Володимир Ігорович, 08.05.1963 р.н., округ №50. Лікар-хірург Кам’янко-Бузької ЦРЛ. Депутат Львівської обласної ради обраний від «Фронту змін». Був також депутатом Кам’янко-Бузької райради.

Книшик Світлана Іванівна, 17.06.1960 р.н., округ №54. Начальник управління загальної, середньої, дошкільної, позашкільної освіти і соціального захисту Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Із 1998 до 2002 року була обрана депутатом Мостиської районної ради від КУНу, з 2009 до 2011 року очолювала Мостиський районний осередок політичної партії «Фронт змін». Під час виборів до Верховної Ради у 2012 році Книшик балотувалась від Української національної консервативної партії, але згодом зняла свою кандидатуру.

Коваль Михайло Васильович    , 30.01.1969 р.н., округ №16. Коваль вже був депутатом облради від 2006 до 2010 року від Українського народного блоку Костенка і Плюща. Під час позачергових виборів до ВРУ Коваль був у списку кандидатів у народні депутати від блоку «Наша Україна – Народна самооборона». На виборах народних депутатів у 2014 році Коваль балотувався від БПП.

Ковальчук Сергій Миколайович, 03.10.1965 р.н., округ №24. Генеральний директор ТОВ «Видавничий дім «Укрпол». Був депутатом Львівської обласної ради V скликання від ВО «Батьківщина».

Козак Богдан Романович, 28.01.1967 р.н., округ №33. Президент ТзОВ ТВК «Львівхолод».  Козак двічі обирався до ЛОР – спершу від Українського народного блоку Костенка і Плюща, а потім від УНП.

Комар Володимир Степанович, 21.05.1956 р.н., округ №80. Головний лікар санаторію «Немирів».

Коник-Осадча Людмила Ярославівна, 24.11.1962 р.н., округ №38. Головний спеціаліст відділу освіти Дрогобицької РДА.

Кончак Оксана Романівна, 18.11.1975 р.н., округ №84. Сушеф ресторану «Панська чарка», який належить Тетяні Дубневич, яка є дружиною Богдана Дубневича.

Котеляк Лідія Леонідівна, 13.01.1963 р.н., округ №47. Директор ТзОВ «Антина». Під час виборів до Верховної Ради у 2012 році Котеляк була обрана депутатом від ВО «Батьківщина». На позачергових виборах 2014 року Котеляк не пройшла до парламенту.

Кристиняк Оксана Омелянівна, 19.08.1964 р.н., округ №7. Арт-директор ТзОВ «Львівська газета вісник міста». На місцевих виборах 2010 року Оксана Кристиняк намагалась потрапити до Львівської облради від партії «Наша Україна». Але на її окрузі переміг Анатолій Дейнека.

Криськів Ігор Миколайович, 26.03.1962 р.н., округ №31. Чинний депутат ЛОР від «Фронту змін».

Кужидло Володимир Михайлович, 12.07.1970 р.н., округ №65. Керівник фермерського господарства «ОАЗИС «К». Депутат Самбірської райради від партії «Наша Україна». Володимир Кужидло під час урочистої лінійки 1 вересня вручав першокласникам Волебаранецької школи подарунки від нардепа Ярослава Дубневича.

Кук Богдан Богданович, 17.08.1965 р.н., округ №40. Головний спеціаліст відділу логістики, страхування, зберігання Аграрного фонду України. Під час Помаранчевої революції Богдан Кук вступив до модної тоді партії «Пора». За результатами місцевих виборів 2010 року став депутатом ЛОР від «Пори». Балотувався на посаду міського голови Львова, але програв. Брат Кука був співвласником мережі супермаркетів «Вам». Та й сам Кук раніше був приватним підприємцем. З відкритих джерел відомо, що він володів ТзОВ «Звір». Під час головування у Львівській ОДА Михайла Костюка, Кук був начальником головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації.

Кукоба Світлана Іванівна, 10.09.1970 р.н., округ №27. Директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Червонограда.

Лабай Іван Михайлович, 18.04.1959 р.н., округ №59. Головний лікар Пустомитівської ЦРЛ.

Лесько Галина Ярославівна, 23.09.1958 р.н., округ №68. Завідувач дошкільним навчальним закладом №2 у м. Сколе. Була депутатом Сколівської райрди від партії «Наша Україна».

Лещинський Михайло Володимирович, 04.11.1983 р.н., округ №55.Помічник-консультант народного депутата України Ярослава Дубневича.

Лісна Мирослава Михайлівна, 30.05.1953 р.н., округ №60. Начальник відділу освіти Пустомитівської РДА. Депутат Пустомитівської райради. Цього року президент України присвоїв Лісній звання заслуженого працівника освіти.

Лук’янченко Микола Іванович, 18.10.1953 р.н., округ №20. Завідувач кафедри на факультеті фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та стратегії соціально-економічного розвитку, заслужений працівник фізичної культури і спорту. Колишній член СДПУ(о). Депутат Дрогобицької райради.

Маліновський Володимир Степанович, 28.01.1967 р.н., округ №6. Голова виконкому ЛОО партія УДАР Віталія Кличка. У минулому - керівник Громадського телебачення «Разом».

Мандзій Любомира Степанівна, 10.05.1973 р.н., округ №8. Доцент кафедри політології, Львівського національного університету ім.Івана Франка.

Масюк Ірина Петрівна, 06.02.1963 р.н., округ №81. Заступник начальника фінансового управління – начальник бюджетного відділу Яворівської РДА.

Матис Роман Євгенович, 28.07.1978 р.н., округ №1. Підприємець, займається консультуванням з питань комерційної діяльності й керування. З 2012 року засновник ініціативи захисту прав україномовних «И так поймут!» та ГО «І так зрозуміють» З 2013 року радник міського голови міста Самбір з промоції міста. У 2013-2014 році учасник та координатор Комітету Майдану Львівщини. З 2015 року радник голови Львівської обласної адміністрації з питань розвитку регіону та залучення інвестицій.

Матяшовський Василь Миколайович, 26.09.1965 р.н., округ №37. Директор ДП "Дрогобицьке лісове господарство". Був депутатом Дрогобицької районної ради від Народної партії Володимира Литвина.

Мацько Мирослава Володимирівна, 18.09.1963 р.н., округ №18. Завідувач лор-відділення Стебницької міської лікарні.

Оранюк Божена Юріївна, 13.12.1988 р.н., округ №58. Директор Лапаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя України Георгія Кірпи.

Парубій Володимир Іванович, 21.06.1943 р.н., округ №9. Директор Львівського обласного будинку вчителя. Батько першого заступника голови Верховної Ради Андрія Парубія. На початку незалежності України Парубій старший був заступником голови Львівського міськвиконкому, згодом депутатом обласної ради, заступником голови ЛОР.

Пешко Петро Степанович, 29.02.1964 р.н., округ №45. Генеральний директор ОКСГП "Галсільліс". Пешко вже був депутатом ЛОР, але від партії «Фронт змін». Тоді на момент обрання він мав власний бізнес - був директором ТзОВ «МПП Інтеркомерс» - підприємства, яке займалось виготовленням м’ясопродуктів. Однак після обрання вирішив зайняти більш вигідну посаду - директора «Галсільлісу». Пешко також є президентом ФК «Куликів».

Побурко Андрій Миронович, 01.02.1971 р.н., округ №5. Заступник директора ТзОВ "Укрдизайнгруп". Побурко також є засновником ПП «Компанія «Планета кіно».

Потимко Оксана Збігневна, 23.08.1968 р.н., округ №3. Керівник ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ Львівська політехніка. Окрім того, Потимко є кандидатом історичних наук, виконавчим директором Львівського обласного осередку всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ».

Починок Андрій Іванович, 04.05.1967 р.н., округ №48. Генеральний директор ТОВ "Княжі лани", підприємства, яке займається розведенням свиней. У 2010 році балотувався до облради від партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка.

П’ятак Валерій Альбертович, 01.06.1959 р.н., округ №12. Заступник голови Львівської облради. У Валерія П’ятака великий досвід роботи в органах влади. Він був заступником міського голови Львова з питань економічного розвитку (2000-2002 рр), депутатом Львівської міськради від партії «Наша Україна» (2006-2010 рр), працював начальником головного управління економіки ЛОДА (2002-2005 рр), а потім заступником першого «помаранчевого» голови ЛОДА Петра Олійника. До ЛОР VІ скликання потрапив як позапартійний, маючи за плечима членство у ПРП та «Нашій Україні».

Равлінко Ігор Ярославович, 16.06.1963 р.н., округ №25. Лікар-травматолог ДЗ «Вузлова лікарня станції Стрий». Голова обласної спілки ветеранів Афганістану. На сайті партії «Громадянська позиція Анатолія Гриценка» вказано, що Равлінко був кандидатом від цієї політичної сили до Стрийської міськради.

Ременяк Володимир Васильович, 23.05.1971 р.н., округ №35. Голова Городоцької РДА. До призначення на посаду працював керівником Львівського регіонального структурного підрозділу ТзОВ «ЄВРОМЕТА РЕГІОН» - мережі магазинів будівельних матеріалів.

Рибак Ірина Василівна, 14.02.1963 р.н., округ №51. Директор ЗОШ І-ІІІ ст., смт. Новий Яричів. На місцевих виборах 2010 року була обрана депутатом Кам’янко-Бузької райради від Народної партії Володимира Литвина.

Савчак Романа Ігорівна, 06.08.1972 р.н., округ №19. Заступник Генерального директора з фінансово-економічних питань ПАБ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал".

Саган Володимир Степанович, 01.06.1968 р.н., округ №34. Представник благодійної організації «Фонд братів Дубневичів». Депутат Львівської обласної ради.

Самардак Ігор Степанович, 15.07.1981 р.н., округ №46. Заступник директора ТзОВ "Трістар Авто Еліт". На виборах до ВРУ 2012 року Самардак балотувався від партії УДАР Віталія Кличка.

Седіло Микола Григорович, 03.03.1981 р.н., округ №53. На місцевих виборах у 2010 році намагався потрапити до Львівської облради у списку парті «Сильна Україна» Сергія Тігіпка. Зараз є приватним підприємцем, торгує будівельними матеріалами.

Сенишин Ігор Андрійович, 07.06.1974 р.н., округ №61. Помічник-консультант народного депутата України Богдана Дубневича. протягом 2006-2010 рр (саме в час, коли брати Дубневичі були основними спонсорами партії у Львівській області) був депутатом ЛОР від ВО «Батьківщина».

Суханов Олександр Олексійович, 04.03.1969 р.н., округ №29. Директор загальноосвітньої школи №1 м.Червонограда. Депутат Червоноградської міськради від «Фронту змін».

Тивін Зореслава Володимирівна, 17.10.1975 р.н., округ №13. Телеведуча, завідувач відділу маркетингу Львівської обласної державної телерадіокомпанії.

Ушарук Сергій Миколайович, 08.12.1983 р.н., округ №83. Директор ПП «Галичбудсервіс». на місцевих виборах 2010 року Ушарук балотувався до ЛОР від Європейської партії України.

Федак Тарас Васильович, 26.04.1958 р.н., округ №15. Заступник генерального директора ТОВ «Прикарпатська енергетична компанія». Тричі депутат ЛОР - перший раз від ХДС, вдруге - від блоку НУНС, а втретє як позапартійний.

Федашко Петро Васильович, 30.04.1973 р.н. округ №63. Директор ТзОВ «Вітан-Транс», яке займається пасажирськими і вантажними перевезеннями. Був депутатом ЛОР VI скликання від партії «Сильна Україна».

Федорів Лариса Йосипівна, 06.11.1953 р.н., округ №2. Головний редактор видавництва "Червона Калина". Була депутатом ЛОР V скликання від Українського народного блоку Костенка-Плюща. На місцевих виборах у 2010 році балотувалась до облради від Європейської партії України, але програла. На виборах до ВРУ у 2012 році балотувалась від партії УДАР, але теж невдало.

Фенчин Олег Романович, 26.10.1963 р.н., округ №70. Керівник благодійного фонду «Медик». На місцевих виборах 2010 року балотувався до Сокальської районної ради від партії «За Україну!» В’ячеслава Кириленка. До того був депутатом райради від НРУ.

Хмиз Наталія Степанівна, 01.03.1979 р.н., Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Хомик Ореслава Василівна, 01.01.1955 р.н., округ №26. Головний лікар КЗ «Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер». У 2010 році балотувалась до облради у списку блоку НУНС за квотою НРУ.

Чемерис Михайло Іванович, 05.01.1951 р.н., округ №28. Голова правління ВАТ "Калина". був депутатом ЛОР V скликання від НУНС.

Чечотка Богдан Романович, 31.12.1971 р.н., округ №52. Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. Є депутатом ЛОР від партії «Фронт змін».

Шведа Володимир Богданович, 02.02.1970 р.н., округ №66. Директор ТзОВ ТВФ «Омега». На місцевих виборах 2010 року обраний депутатом Самбірської райради від партії «Наша Україна». Є помічником-консультантом народного депутата Ярослава Дубневича.

Шостак Надія Євгенівна, 17.08.1969 р.н., округ №64. Голова Радехівської РДА. Депутат Радехівської райради від «Фронту змін».

Ярема Ігор Іванович, 30.07.1954 р.н., округ №23. Директор, ДП «Самбірське лісове господарство». Двічі депутат ЛОР - вперше від ПППУ Анатолія Кінах, вдруге як безпартійний.

Львівська міська рада

Адамик Петро Михайлович, 05.10.1969 р.н., перший номер списку. Заступник директора ТзОВ «Британський дім». На місцевих виборах 2006 року обрався до ЛМР від партії «Пора». Згодом перейшов в УДАР.

Авдейчик Юрій Іванович, 25.08.1989 р.н., округ №5. Фізична особа-підприємець. Волонтер «Народної Самобоорони», допомагав бійцям під час АТО. Балотувався до ВРУ на виборах 2014 року як позапартійний, але не пройшов.

Борщевський Олександр Миколайович, 06.07.1972 р.н., округ №56. Генеральний директор ТзОВ «Лінкольн груп».

Бризіцький Максим Ігорович, 01.06.1990 р.н., округ №40. Помічник судді Львівського апеляційного адміністративного суду.

Ванько Петро Іванович, 23.05.1965 р.н., округ №23. Директор ТзОВ «СофтСерв-МТ». На виборах 2006 року був у списку кандидатів до ЛМР від НСНУ. У 2012 році ЛКП «Львівелектротранс» без проведення конкурсу обрало Дочірнє підприємство «СофтСерв — Бізнес системи» ТОВ «СофтСерв» виконавцем низки робіт та надання послуг на майже 236 тис. грн. Йдеться про систему моніторингу роботи електротранспорту Львова з допомогою пристроїв GPS.

Веселовський Степан Володимирович, 29.02.1988 р.н., округ №49. Виконавчий директор Асоціації «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг».

Гаврілов Ростислав Володимирович, 09.07.1980 р.н., округ №4. Генеральний директор ТзОВ «Довіра Захід».

Гарапко Федір Федорович, 14.03.1966 р.н., округ №45. Директор ПП «Центробуд».

Глуховська Віра Зенонівна, 18.10.1986 р.н., округ №1. Аспірант Львівського національного університету.

Гой Володимир Богданович, 01.07.1987 р.н., округ №28. Безробітний. Член партії УДАР.

Гороховська Катерина Петрівна, 29.05.1957 р.н., округ №20. Виконавчий директор благодійного фонду братів Дубневичів. Гороховська також є помічником-консультантом народного депутата Богдана Дубневича. В минулому Гороховська працювала начальником відділу освіти та заступником начальника Департаменту гуманітарної політики.

Грицевич Роман Євгенович, 09.01.1956 р.н., округ №53. Завідувач першого сімейного відділення Першої міської клінічної лікарні ім.Князя Лева. Грицевич – депутат ЛМР із 2002 року. Обирався від ВО «Батьківщина», мав значний вплив у партії. Під час останньої каденції у раді перейшов у фракцію УДАР.

Гудима Дмитро Анатолійович, 27.07.1981 р.н., округ №51. Фізична особа-підприємець. Доцент кафедри теорії та філософії права юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидат юридичних наук, адвокат.

Гудима Наталія Романівна, 24.10.1981 р.н., округ №64. Лікар КЗ ЛОР Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ». Помічник-консультант народного депутата Оксани Юринець.

Даниленко Денис Олегович, 15.06.1983 р.н., округ №57. Заступник директора будівельної компанії ТзОВ «БК Білдерпоінт».

Доскіч Віктор Вікторович, 21.06.1989 р.н., округ №35. Фізична особа-підприємець – займається ремонтом автотранспорту і продажем автозапчастин.

Доскіч Остап Юрійович, 29.11.1973 р.н., округ №18. Директор фірми «Галич-кабель». На місцевих виборах у 2010 році був обарний депутатом Зубрівської сільради. На той момент працював начальником відділу у ТзОВ АПП «Львівське», яке належить Богдану Дубневичу.

Драч Галина Олексіївна, 15.03.1980 р.н., округ №33. Фізична особа-підприємець. Була помічником-консультантом народного депутата від УДАРу Ярослава Гінки.

Злобін Орест Григорович, 22.03.1972 р.н., округ №39. Заступник генерального директора ЛОДТРК. У 2011 році Злобін працював заступником начальника управління комунального майна Львівської міськради-начальник юридичного відділу.

Іваськевич Остап Мирославович, 13.05.1980 р.н., округ №46. Заступник директора у формі ТзОВ «ЛТД «Новий Дім». На місцевих виборах 2010 року був обраний до ЛМР від партії «Фронт змін». Згодом перейшов до ВО «Батьківщини».

Івах Сергій Ярославович, 08.02.1972 р.н., округ №2. Директор ТзОВ «Діамант Аурум», підприємства, яке займається наданням в оренду приміщень і розміщенням реклами.

Козловський Григорій Петрович, 01.02.1971 р.н., округ №26. Генеральний директор ТзОВ «Холдинг Грандготель». Йому також належить «Королівська пивоварня». Як писало антикорупційне видання «Наші гроші», Козловський також стояв за приватизацією комунального кінотеатру «Київ». Козловський також належить готельно-ресторанний комплекс «Святослав» у Винниках, офіційною власницею якого є Козловська Іванна Григорівна. Окрім того, Григорій Козловський був засновником та керівником «Львівської тютюнової фабрики», але в грудні 2013 року у підприємства змінився власник та директор. Ним став львів’янин Олександр Полащенко. Проте Козловський залишається власником та  керівником ТОВ «Винниківська тютюнова фабрика».

Колодій Тарас Богданович, 02.07.1982 р.н., округ №63. Президент ТзОВ «Абсолютний стандарт», підприємства, яке займається виробництвом горілки. Серед засновників цього підприємства є Павло Богданович Дубневич – син народного депутата Богдана Дубневича.

Колос Мар’яна Богданівна, 07.06.1982 р.н., округ №42. Фізична особа-підприємець, займається оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. На виборах до ВРУ у 2012 році балотувалась у списку партії УДАР.

Крамар Олег Михайлович, 04.05.1974 р.н., округ №44. Фізична особа-підприємець, займається торгівлею деревиною, будматеріалами, водопровідним і опалювальним устаткуванням, ресторанним бізнесом, кейтерінгом. Раніше Крамар займався аналогічною діяльністю у Кривому Розі Дніпропетровської області. Однак 22.07.2013 року згорнув там свій бізнес.

Крачковський Анатолій Володимирович, 02.01.1985 р.н., округ №15. Фізична особа-підприємець. У 2010 році став депутатом ради від партії УДАР Віталія Кличка. Був помічником-консультантом нардепа від УДАРу Ярослава Гінки.

Кузик Іван Михайлович, 18.01.1976 р.н., округ №31. Фізична особа-підприємець, займається роздрібною торгівлею продуктами харчування, електротоварами та ін.

Кульчицький Олександр Сергійович, 11.10.1981 р.н., округ №14. Керівник адвокатського бюро «Кульчицький і партнери».

Куюмчан Олена Сергіївна, 18.06.1981 р.н., округ №54. Директор ПП «Каштан ЛВ». Куюмчан під час позачергових виборів до ВРУ була членом дільничної виборчої комісії №461943 від Богдана Дубневича.

Лань Оксана Богданівна, 09.02.1961 р.н., округ №10. Доцент Львівського національного університету ім.І.Франка.

Лемик Роксолана Ярославівна, 19.02.1974 р.н., округ №22. Заступник декана юридичного факультетуЛьвівського національного університету ім.І.Франка. Була депутатом ЛМР V скликання від партії «Наша Україна».

Літинський Святослав Володимирович, 07.10.1981 р.н., №50. Старший викладач Львівського національного університету ім.І.Франка. Відомий громадський діяч, який займається захистом українською мови. За його ініціативи і підтримки небайдужих громадян України, десятки приватних підприємств, державних органів влади перейшли на українську мову обслуговування клієнтів.

Лужецька Лідія Станіславівна, 22.11.1971 р.н., округ №8. Директор ТзОВ «Капітель К», підприємства, яке займається діяльністю у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Лускавець Олег Ярославович, 20.06.1970 р.н., округ №30.  Радник президента  ТзОВ ТВК «Львівхолод».

Лялюк Наталія Юріївна, 28.02.1975 р.н., Вчитель української мови та літератури ЗОШ №1 м.Львова.

Манько Михайло Миколайович, 19.11.1981 р.н., округ №58. Директор ТзОВ «Інтертерм». Власниками ТОВ “НВП «Інтертерм» є Ігор Каїнський і Михайло Манько. Як пишуть «Наші гроші» фірма відома тим, що змагалась на тендерах з «Корпорацією КРТ» народних депутатів Ярослава і Богдана Дубневича. Каїнський раніше був тісно пов’язаний із «Корпорацією Колійні ремонтні технології» через Фінансову компанію «Енергія-інвест» та «Украмарін». Також він був керівником НВП «Колійні ремонтні технології», яке заснував Ярослав Дубневич.

Мартинюк Юрій Анатолійович, 01.04.1981 р.н., округ №43. Фізична особа-підприємець, займається наданням в оренду і експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Із 2006 року до 2010 року - депутат Перемишлянської районної ради від партії «Пора».  Із 2010 року депутат ЛМР від партії УДАР.

Миколайчук Орест Ігорович, 31.05.1989 р.н., округ 21. Адвокат ТзОВ ВП «Гарант-Львів».

Моравецький Юрій Васильович, 10.09.1963 р.н., округ №48. Директор ПП «Світлиця», яке займається ресторанним бізнесом. Упродовж 2006-2010 років був депутатом Львівської облради від партії «Пора». На виборах до ВРУ 2012 року балотувався від партії УДАР.

Нарівна Любов Іванівна, 06.07.1987 р.н., округ №17. Безробітна. Прізвище Нарівної є серед засновників ГО «Західноукраїнська асоціація регбі», головою якої є Петро Адамик – перший номер списку БПП до міської ради, керівник штабу партії в області.

Пак Уляна Ігорівна, 14.03.1985 р.н., округ №16. Начальник сектору юридичної підтримки ДП «Арена Львів».  

Пастернак Юрій Степанович, 16.10.1981 р.н., округ №59. Директор ТзОВ «ФК «Енергія-інвест», засновником якої є нардеп Ярослав Дубневич. «Наші гроші» пишуть, що Пастернак є давнім бізнес-партнером родини Дубневичів. 

Пелещишин Ростислав Миколайович, 05.07.1966 р.н., округ №55. Директор ЗОШ №54. На позачергових виборах до ВРУ 2007 року Пелещинин був головою виборчої комісії територіального виборчого округу № 113 від Соціалістичної партії України Олександра Мороза. На виборах президента у 2014 році він був членом комісії у 117 окрузі від Анатолія Гриценка.

Пець Христина Андріанівна, 06.04.1990 р.н., Конференсьє Львівської обласної філармонії.

Попович Іван Петрович, 28.10.1990 р.н., округ №47. Юрист НУ «Львівська політехніка». Помічник-консультант нардепа Оксани Юринець.

Ропяк Володимир Юліянович, 23.10.1962 р.н., округ №25. Лікар Комунальної 1-шої міської поліклініки Львова.

Рудницький Іван Іванович, 28.05.1957 р.н., округ №38. Помічник-консультант народного депутата від партії «Фронт змін» Михайла Хміля. Рудницький тричі обирався депутатом до Львівської міської ради. На останніх місцевих виборах 2010 року був обраний до ЛОР від партії «Наша Україна». Був членом партії В’ячеслава Кириленка «За Україну», очолював Львівську міську організацію цієї партії.

Свіщов Віталій Олександрович, 16.06.1994 р.н., округ №60. Студент Львівської комерційної академії.

Сенишин Оксана Ігорівна, 30.10.1970 р.н., округ №52. Директор ПП «Вітражі Львова» - салону краси.

Ситник Тарас Ігорович, 21.03.1971 р.н., округ №37. Заступник директора з питань розвитку ПП ВКЦ «Надра». Був депутатом ЛМР від ПРП (2006-2010 рр.).

Сірик Зіновій Орестович, 25.04.1962 р.н., округ №11. Доцент Львівської філії Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту. Сірик тричі поспіль був депутатом ЛМР – від 1998 до 2010 року від «Нашої України». Після відставки міського голови Любомира Буняка обіймав посаду мера міста.

Соболь Петро Богданович, 24.10.1971 р.н., округ №13. Заступник директора ТзОВ «Британський дім». Двічі депутат Львівської міськради (1998-2002 рр і 2006-2010 рр). Член партії «Пора». Був директором з логістики ВАТ «Львівська тютюнова фабрика».

Теребенець Роман Васильович, 04.08.1990 р.н., округ №34. Фізична особа-підприємець, займається роздрібною торгівлею товарами широкого асортименту. Помічник нардепа Оксани Юринець.

Федак Ярина Орестівна, 01.07.1983 р.н., округ №6. Помічник-консультант народного депутата України Оксани Юринець. У минулому – журналіст.

Федьків Володимир Михайлович, 26.01.1969 р.н., округ №19. Директор ЗОШ №71 м.Львова.

Хаврона Олег Євгенович, 17.07.1973 р.н., округ №62. Директор ДП «Львівдіпрокомунбуд».

Хмиз Артем Павлович, 26.07.1978 р.н., округ №36. Директор ПП «Корпорація «Арт-Груп», займається виготовленням реклами. Двічі був депутатом ЛМР від партії «Пора». У 2014 році журналісти з’ясували, що Хмиз володіє власним літаком Skyeton K-10 SWIFT вартістю 60 тис доларів. Відкрив школу авіації. Має також бізнес в харчовій галузі – володіє «Майстернею карамелі».

Цап Ольга Любомирівна, 07.02.1975 р.н., округ №7. Начальник медіацентру НУ «Львівська політехніка». Директор ТРК «Медіа-клуб».

Чудик Соломія Іванівна, 07.04.1977 р.н., округ №41. Головний редактор радіо «Незалежність».

Чупляк Анна Павлівна, 18.01.1987 р.н., округ №61. Провідний спеціаліст відділення ПАТ «ПУМб».

Шевчук Мар’ян Володимирович, 08.01.1991 р.н., округ №29. , Помічник судді Львівського апеляційного адміністративного суду.

Шейка Орест Володимирович, 02.07.1963 р.н., округ №3. Директор ТзОВ «Компанія Гердан», яке займається поліграфічною діяльністю. Є чинним депутатом ЛОР від партії «Фронт змін».

Яневич Наталія Ярославівна, 20.12.1984 р.н., округ №27. Директор ТзОВ «Стелнет».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук