В мережі з'явилась онлайн-гра про місцеві вибори

СуспільствоІрина Скіць, 15 жовтня 201510060
2 рівень: підкуп виборця

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» створила онлайн-гру, де гравці можуть відчути себе кандидатами в депутати та спробувати «брудні» методи ведення передвиборчої агітації. Про це «Інтерньюз-Україна» повідомила сьогодні, 15 жовтня, на своїй Facebook-сторінці.

Гру зроблено у простому форматі «стрілялки». Гравцю пропонується роль кандидата в депутати місцевих рад. Кожен рівень зображує або норму із закону, або особливу рису цьогорічних передвиборчих перегонів. Гравець в залежності від рівня має або набрати жінок у свій передвиборчий список, або злити компромат на однопартійця, або встигнути викупити рекламні площі у конкурентів. Якщо гравець не справляється із завданнями гри, йому пропонують іти на вибори чесним шляхом — «але це вже інша гра».

Як повідомляє «Інтерньюз-Україна», попри певний сарказм гри, організатори задумували її як мотиваційний інструмент. Основна ідея – не замовчувати неоковирності закону і самої кампанії, а навпаки, зробити їх видимими, показати, що вони жодним чином не заважають виборцям робити свідомий вибір.

Sreenshot з гри

Гра закінчується таким закликом: «Нехай правила виборчої гри заплутані і чудернацькі. Нехай підрахунок складний. Нехай правила політики іноді цинічні й нещирі. Але нам треба грати в цю гру. І нам в цій грі відведена головна роль. Роль виборця. Ми маємо скористатися нагодою привести до влади достойних і гідних людей, яким ми зможемо довірити будувати наше маленьке затишне щастя. І яких ми потім будемо контролювати. Зустрінемося на виборчих дільницях 25 жовтня 2015 року».

Зіграти можна на сайті electua.org

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук