Готель «Дніпро» у центрі Києва продали на аукціоні за 1,1 млрд грн

Готель «Дніпро» перебував у юридичному підпорядкуванні Державного управління справами

Готель «Дніпро» у центрі Києва продали на аукціоні за 1,1 млрд грн
фото Booking.com
Чотиризірковий готель «Дніпро» був збудований ще у 1964 році

У середу, 15 липня, Фонд державного майна продав на аукціоні київський готель «Дніпро» за понад 1,1 млрд грн. Про це свідчать результати аукціону, який транслювався на сторінці Фонду державного майна у Facebook.

Чотиризірковий київський готель «Дніпро» придбало ТОВ «Смартленд» за 111 111 222,22 грн, що у 14 разів більше початкової ціни.

Згідно із даними онлайн-системи YouControl, керівником ТОВ «Смартленд» є Максим Терещук, кінцевим бенефіціаром – ТОВ «Айс Таун», засновником якого є Олексій Ігунін.

Готель «Дніпро» розташований на Європейській площі, що на початку Хрещатика, неподалік від стадіону «Динамо», Національної філармонії та Хрещатого парку. Збудований у 1964 році. До аукціону готель перебував у юридичному підпорядкуванні Державного управління справами. Ціна номера за одну ніч вартує від 1200 до 2600 грн залежно від типу апартаментів.

«Завдяки продажу державного пакета акцій на відкритому аукціоні через електронну систему "Prozorro.Продажі" Україна отримала найкращу ціну за своє майно. Всі ці кошти будуть спрямовані до державного бюджету. Таким чином уже було проведено майже вісім тисяч аукціонів та продано майна, що належало державі й органам місцевої влади, на загальну суму близько 2,7 млрд грн», – прокоментував подію президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці у Facebook.

Він також додав, що очікує наступної приватизації об’єктів, які належать ДУС.

Окрім президента, на продаж відреагував і прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Він зазначив, що «уряд надалі сприятиме тому, щоб якнайбільше державних підприємств отримували ефективних власників».

Перед цим, Фонд державного майна назвав ключові умови для інвесторів, які збираються придбати готель:

  • збереження в назві слова «Дніпро»;
  • збереження готелю не менше, ніж на сто номерів, рівня не менше чотирьох зірок і колективу без зменшення зарплати мінімум протягом півроку;
  • погашення дебіторської заборгованості, зокрема із зарплати, не пізніше, ніж за пів року з дати переходу права власності.

Фонд держмайна розпочав аукціон з приватизації київського готелю «Дніпро» 15 липня. Стартова ціна готелю складала 81 млн грн, однак до кінця першого аукціону ціна зросла до 888 млн грн. Вже у другому раунді ціна зросла до 1,1 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук