ГПУ отримала доступ до рахунків компаній групи «Приват»

Генпрокуратура проводить розслідування зловживань з боку колишніх посадовців «Приватбанку»

ЕкономікаАндрій Стець, 18 вересня 20182950
Раніше «ПриватБанк» подав до суду на своїх колишніх власників – бізнесменів Геннадія Боголюбова та Ігоря Коломойського

Печерський районний суд Києва надав слідчим Генеральної прокуратури доступ до рахунків низки компаній у справі «Приватбанку».

Відповідні рішення суд виніс 4 вересня, повідомляє профільний ресурс FinClub.

Як нагадує видання, Генпрокуратура з 6 червня 2017 року веде розслідування за фактом створення злочинної організації, а також керівництва такою організацією і участь в ній з метою заволодіння протягом 2008-2016 років коштами «Приватбанку» в особливо великих розмірах колишніми посадовцями фінустанови.

За даними слідства, з 20 жовтня по 22 листопада 2016 року «Приватбанк» уклав кредитні договори з 36 юрособами на 126,9 млрд гривень на термін від 8 до 10 років за ставкою 10,5% річних.

Впродовж одного-двох днів з моменту отримання кредитних коштів все позичальники перерахували їх на погашення кредитів 193 юросіб, які були надані в попередні роки.

Слідчі запросили доступ до банківських рахунків ряду юросіб, щоб встановити точні обставини в даному провадженні.

Доступ надано до рахунків «Укртатнафти», авіакомпаній «Дніпроавіа», «Роза вітрів», аеропорту «Дніпропетровськ», НПК «Галичина», «1+1 Продакшн», а також декількох фізосіб, з яких встановлений тільки бізнесмен Михайло Кіперман.

Слідчі отримають також інформацію про рахунки маловідомих компаній: «Маркет-Сервіс», «Фабрициус», «Петройл», «Таймар», «Альфа Трейд Оіл», «Павліс», «Меноріта», «Аварис», «Брук-Оіл» , «Мондоро», «Биотрейд», «Завод засобів механізації аеропортів», «Сталь», «Капітал Ойл», «Пальміра Трейдинг», «Ойлстрім», «Мігорі».

Крім того, правоохоронці отримають доступ до компаній: «Максі В», «Адамант Ойл», «Шкодер-С», «Натела», «Біото», «Лаби трейд», «НК Франко», «Олімп Ойл», «Т-Альфа «, «Капітал Трейд», «Нафтаенерджі», «Альфа Трейд Ойл», «Масбен», «Атіс Трейд», «Тайс Рівер», «Юкон Сервіс Груп», «Сегмент Ойл», «Юнікс Груп», «Фобург», «АС-МВК», «Інвестгруп», «Метриком», «Картсервіс Плюс», «Реал-Стандарт», «Альфатрейдер», «Індастріал Гарант», «Діксі».

Більшість з вищевказаних компаній, за даними аналітичної системи YouControl, відносяться до групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Як інформував ZAXID.NET, у грудні 2017 року «ПриватБанк» подав позов до Високого суду Лондонапроти Коломойського, Геннадія Боголюбова, а також компаній Teamtrend Ltd., Trade Point Agro Ltd., Collyer Ltd., Rossyan Investing Corp., Milbert Ventures Inc. і ZAO Ukrtransitservice Ltd., які імовірно їм належать або знаходяться під їх контролем.

Позивач домігся, що суд як запобіжний захід видав наказ про всесвітній арешт активів екс-власників банку і зазначених шести компаній на суму більше 2,5 млрд доларів.

Суд при цьому зобов'язав Коломойського і Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь в розгляді справи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук