«Грані-Т» спростовує інформацію про закриття видавництва

Культура7 червня 20119570

Видавництво «Грані-Т» спростовує інформацію про припинення своєї діяльності. На офіційному сайті видавництва зазначено, що «Грані-Т» аж ніяк не припиняє свою роботу, а просто йде на літні канікули».

«Поширилася інформація про те, що видавництво «Грані-Т» припинило свою діяльність. Ми дуже любимо наших авторів, читачів, партнерів і те широке коло людей, які стали нашими друзями, тому вважаємо за потрібне спростувати ці плітки і повідомляємо, що видавництво «Грані-Т» аж ніяк НЕ ПРИПИНЯЄ свою роботу, а просто йде на літні канікули. На цей час у штаті залишиться мінімальна кількість працівників, потрібних для роботи на літо (керуватимуть роботою Олена Мовчан, Іван Андрусяк)», - йдеться на сайті видавництва.

Також у «Грані-Т» повідомляють, що на цьому тижні до друку здадуть книги нової серії «Дівчата зі спорту»: Леся Воронина «Смак олімпійського золота», Олесь Ільченко «Абсолютний чемпіон», Міла Іванцова «Заради мрії». Також здають до друку книгу Марини Аромштам «Коли відпочивають янголи». У червні у видавництві очікують з друку такі книги: «Олександр Гаврош про…», Андрей Хадановіч «Таткові нотатки», Олесь Ільченко «Жуки та інші поважні особи», Богдан Жолдак «Про чисті ручки». Протягом червня «Грані-Т» продовжить роботу над альбомом Галини Шевцової про японську архітектуру, альбомом Ольги Лагутенко про українську графіку, обіцяє завершити роботу над книгою Тімоті Снайдера «Червоний князь», повістю Галини Ткачук «Вікно до собаки», повістю Клауса Гаґерупа «Золота вежа».

Нагадаємо, у ЗМІ сьогодні поширилась інформація про те, що видавництво «Грані-Т» припиняє свою діяльність.

Видавництво «Грані-Т» створено у 2006-го року, основний напрям роботи – створення книг для дітей і культурологічної літератури для дорослих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук